ارسال بار به کپنهاگ

ارسال بار به کپنهاگ با کمترین هزینه

حمل محموله و کالا به کپنهاگ

 

ارسال بار به کپنهاگ در تمام روزهای هفته با کمترین هزینه توسط باربری بین المللی الوبار انجام می شود. حمل محموله و کالا به کپنهاگ کاری بسیار تخصصی می باشد و فقط شرکت هایی که در این زمینه معتبر هستند می توانند آن را انجام بدهند.

 

ارسال بار به کپنهاگ با استفاده از سه روش برای شما مشتریان عزیز انجام می شود :

 1. ارسال به صورت هوایی
 2. حمل به صورت زمینی 
 3. ارسال به صورت دریایی

 

یکی از نکات مهم و قابل توجه برای ارسال بار به کپنهاگ این است که ، باید فرم اظهارنامه گمرکی را با تمام جزئیات محتویات بسته خود تکمیل کنید. اگر شما عزیزان تخصصی در این زمینه ندارید ، بهتر است از باربری معتبر و باتجربه الوبار کمک بگیرید.

 

در مجموعه الوبار ، ارسال بار به کپنهاگ با بیمه نامه بین المللی رایگان تا سقف 500 میلیون تومان انجام می شود و اگر مشکلی رخ بدهد با بیمه نامه می توان آن را جبران کرد.

 

یکی دیگر از خدمات برتر الوبار نسبت به دیگر شرکت های بین المللی ، ارائه مشاوره تخصصی و رایگان برای ارسال بار به کپنهاگ می باشد. مشاوران الوبار تمام موارد مورد نیاز برای حمل بار به کپنهاگ را در اختیارتان قرار می دهند.

 

مدارک های مورد نیاز برای ارسال بار به کپنهاگ

 

کپنهاگ، پایتخت کشور دانمارک می باشد که به عنوان یکی از آرامترین پایتخت های جهان محسوب می شود در این شهر به منظور جلوگیری از بروز ترافیک سنگین معمولا از ماشین استفاده نمی کنند به همین دلیل به شهر پیاده جهان معروف است. خیابان اصلی کپنهاگ –استروگت مرکز اصلی پیاده روی مردم است که فضای مساعد برای این امر طی یک برنامه ریزی 40 ساله یعنی از سال1960 تا اواخر دهه گذشته شش برابر افزایش پیدا کرده است.

برای ارسال بار به کپنهاگ ، داشتن یک سری مدارک بسیار مهم و الزامی می باشد که این مدارک شامل :

 1. اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 2. اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 3. آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی ، Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 4. پکینگ لیست

 

یکی از نکات مهم برای ارسال بار به کپنهاگ و ارسال بار به دانمارک در روش هوایی این است که در بعضی مواقع حضور مسافر به هنگام بازرسی بار و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی می باشد.

 

مراحل ارسال بار به کپنهاگ

 

مراحل ارسال بار به کپنهاگ و دیگر شهرها مثل ارسال بار به مادرید شامل موارد زیر می باشند :

 1. مشاوره تخصصی و رایگان
 2. تهیه لیست بسته بندی قبل از ارسال بار به کپنهاگ
 3. صدور بیمه نامه بین المللی رایگان برای ارسال بار به کپنهاگ
 4.  سمپاشی کردن و صدور گواهینامه بین المللی هنگام حمل محموله هوایی
 5. تشریفات گمرکی
 6. ارسال بار به گمرک یا فرودگاه
 7. تحویل کالا به هواپیمایی یا حمل زمینی و دریایی
مراحل ارسال بار به کپنهاگ
مراحل ارسال بار به کپنهاگ

 

خصوصیات یک شرکت معتبر برای حمل بار به کپنهاگ

 

خصوصیات شرکت بین المللی معتبر برای حمل بار به کپنهاگ شامل موارد زیر می باشند :

 

 1. مشاوره حرفه ای و رایگان برای ارسال بار به کپنهاگ
 2. بیمه نامه معتبر بین المللی در جهت ارسال بار به کپنهاگ
 3. ارائه انواع کامیونت و تریلی ترانزیت برای حمل بار زمینی به کپنهاگ

 
مجموعه بین المللی الوبار تمام سعی خود را می کند از به وجود آمدن هرگونه هزینه ی اضافه برای مشتریان هنگام حمل محموله به کپنهاگ خودداری نمایند و ارسال بار به کپنهاگ را با ارزان ترین قیمت برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
 
در شرکت بین المللی الوبار ، کارشناسان متخصصی حضور دارند که دارای سابقه کار بالایی هستند ، همین سابقه کار باعث شده که بتوانند بسیاری از مسائل مهم را برای شما عزیزان در جهت ارسال بار به کپنهاگ بیان نمایند.

 

ارسال بار به کپنهاگ
ارسال بار به کپنهاگ

 

هزینه ارسال بار به کپنهاگ

 

قیمت و هزینه ارسال بار به کپنهاگ به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد که باعث می شود قیمت افزایش و یا کاهش بیابد.

 

عوامل تاثیر گذار بر هزینه حمل بار به کپنهاگ شامل :

 1. نوع بار
 2. وزن کالا
 3. شهر مقصد
 4. تشریفات گمرکی
 5. دریافت مجوزها
 6. نوع روش ارسال ( هوایی – زمینی – دریایی )
 7. حمل بار به صورت گروپاژ
 8. ارسال بار به صورت فول تراک

 

قیمت فریت بار هوایی به کپنهاگ شامل هزینه های مربوط به بسته بندی ، حمل محموله تا فرودگاه امام خمینی ، هزینه های مربوط به بارگیری ، هزینه ‌دریافت مجوزها و تشریفات گمرکی می باشد. در روش هوایی ارسال بار به گپنهاگ ، وزن بار و نوع بار ، بیش ترین تاثیر در افزایش و یا کاهش قیمت دارند.

 

هزینه حمل بار زمینی به کپنهاگ ، بستگی به نوع بار و نوع ماشین باربری دارد ولی الوبار ، اصلا نگران هزینه نباشید چرا که تخفیفات ویژه ای را برای ارسال بار به کپنهاگ در نظر گرفته است.

 

برای اطلاع از قیمت ارسال بار به کپنهاگ با کارشناسان بین المللی و متخصص الوبار تماس بگیرید.

 

خدمات ارسال بار به لیسبون هم توسط الوبار همانند ارسال بار به کپنهاگ با کمترین هزینه در سریع ترین زمان انجام می شود.

 

ارسال بار به کپنهاگ با روش هوایی

 

باربری بین المللی الوبار خدمات ارسال بار به کپنهاگ با استفاده از روش هوایی را در کمترین زمان برای شما مشتریان محترم انجام می دهد.

 

در باربری هوایی به کپنهاگ ، به دلیل این که بارها را بر اساس حجم و وزن محاسبه می کنند باعث می شود که قیمت حمل بار به کپنهاگ افزایش یابد و به خاطر همین مورد اکثر مشتریان روش زمینی را ترجیح می دهند.

 

در روش هوایی ارسال بار به کپنهاگ ، بارهای شما با استفاده از خطوط بین المللی هواپیمایی بارگیری و بین 3 تا 4 روز در شهر کپنهاگ به شما عزیزان تحویل داده می شود.

 

شما کافی است برای ارسال بار به کپنهاگ با روش هوایی با باربری المللی الوبار تماس بگیرید و سفارشتان در کمترین زمان انجام بدهید.

 

خدمات ارسال بار به استکهلم هم در تمام روزهای هفته به صورت هوایی همانند ارسال بار به کپنهاگ انجام می شود.

 

ارسال بار به کپنهاگ با روش هوایی
ارسال بار به کپنهاگ با روش هوایی

 

انجام سمپاشی در حمل بار به کپنهاگ با استفاده از روش هوایی

 

در بسته بندی حمل بار به کپنهاگ با استفاده از روش هوایی ممکن است که از جعبه و پالت های چوبی استفاده شود به همین دلیل پس از پایان بسته بندی با استفاده از گاز و قرص های مخصوص سم پاشی انجام می شود.

 

این کار برای جلوگیری از آسیب رسیدن به محموله و کالا تا زمان رسیدن به مقصد انجام می شود و پس از آن ، گواهینامه ی معتبر صادر خواهد شد.

 

سمپاشی بار به دلیل جلوگیری از به وجود آمدن آفات در محموله صورت می گیرد و از این بابت نگرانی در مورد ارسال بار به کپنهاگ با استفاده از روش هوایی نداشته باشید.

 

ارسال بار به کپنهاگ با استفاده از روش زمینی

 

یکی از بهترین روش ها برای ارسال بار به کپنهاگ ، حمل زمینی می باشد. در روش زمینی حمل بار به کپنهاگ ، محموله ها در تمام نقاط ایران بارگیری و به صورت جاده ای به نقاط مختلف کشور دانمارک ارسال می شوند.

برای ارسال بار به کپنهاگ با استفاده از روش زمینی ، شرکت الوبار در تمام روزهای هفته ، تریلی های ترانزیت را به صورت مجهز در اختیارتان قرار می دهد و تمام بارهایتان را بارگیری و پس از انتقال آن به گمرک و انجام فرایند های گمرکی ، به سمت اروپا و شهر کپنهاگ ارسال می نماید.

 

 ارسال بار به وین با استفاده از روش زمینی از دیگر خدمات باربری الوبار می باشد که به صورت همه روزه در مدت زمان کاملا کوتاه همانند ارسال بار به کپنهاگ انجام می دهد.

 

ارسال بار به کپنهاگ با استفاده از روش زمینی
ارسال بار به کپنهاگ با استفاده از روش زمینی

موارد ممنوعه در ارسال بار به کپنهاگ

 

یکی از نکات مهم برای ارسال بار به کپنهاگ ، اطلاع از موارد ممنوعه می باشد. ما در لیست زیر به موارد ممنوعه باربری به کپنهاگ اشاره کرده ایم : 

 1. مواد آرایشی
 2. سبزیجات 
 3. عرقیجات
 4. آثار اصیل ایرانی
 5. مواد خوراکی
 6. سلاح سرد
 7. سلاح گرم
 8. عطر و ادکلن
 9. تنباکو
 10. قهوه

حمل این گونه کالاها به کپنهاگ از نظر قانونی ممنوعیت دارد و در صورتی که در وسایل شما باشد با مشکلاتی روبرو می شوید.

 

نکته مهم برای ارسال بار به کپنهاگ و دیگر شهرها مثل ارسال بار به آمستردام این است که ، اگر مواد غذایی ذکر شده در بارهای شما وجود داشته باشد اداره گمرک آن ها را ضبط خواهد کرد.

 

ارائه مشاوره تخصصی برای ارسال بار به کپنهاگ

 

اگر به دنبال شرکتی هستید که برای ارسال بار به کپنهاگ ، مشاوره  تخصصی به شما عزیزان ارائه بدهد آن شرکت بین المللی الوبار می باشد.

 

برای انجام حمل بار به کپنهاگ با هر روشی ابتدا ، باید با مشاوران و کارشناسان متخصص صحبت نمایید. مشاوران می توانند بر اساس تمام صحبت های شما ، راهنمایی کامل را در جهت ارسال بار به کپنهاگ انجام دهند.

 

بر اساس نوع بار و ارزش آن مشاوران حرفه ای الوبار ، آن ها را بررسی کرده و توضیحات لازم را برای ارسال بار به کپنهاگ ارائه خواهند داد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در جهت ارسال بار به کپنهاگ کافی است با شماره تلفن 02140333726 تماس بگیرید.

 

برای ارسال بار به مسکو و ارسال بار به بوداپست هم الوبار مشاوره به صورت تخصصی در تمام روزهای هفته همانند ارسال بار به کپنهاگ ارائه می شود.

 

تماس با شرکت بین المللی الوبار
تماس با شرکت بین المللی الوبار

 

 نکته مهم : هنگام ارسال بار به کپنهاگ خیلی دقت کنید که هیچ بار و محموله ممنوعه نداشته باشید چرا داشتن آن باعث مشکلاتی می شود.

 

ارسال بار به کپنهاگ با ارزان ترین قیمت به همراه بیمه نامه بین المللی و مشاوره تخصصی را با الوبار تجربه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و استعلام قیمت
ارسال پیام
برای تماس ، لمس کنید