ارسال بار به مارسی

ارسال بار به مارسی با بیمه بین المللی رایگان

حمل بار و محموله به مارسی

 

در باربری بین المللی الوبار ، ارسال بار به مارسی در مدت زمان کاملا کوتاه به صورت تخصصی انجام می شود. حمل بار و محموله به مارسی با کمترین هزینه به همراه تخفیف ویژه توسط الوبار انجام می شود.

 

مجموعه الوبار با استفاده از سه روش ارسال بار به مارسی را برای شما مشتریان محترم انجام می دهد.

 1. ارسال به صورت هوایی
 2. حمل به صورت زمینی 
 3. ارسال به صورت دریایی

 

نکته مهم : ارسال بار به مارسی ، دارای قوانین خاص خود می باشند و بهتر است که حتما قبل از حمل بار به مارسی از تمام قوانین و مقررات اطلاع پیدا نمایید.

 

باربری بین المللی الوبار با داشتن مشاوران متخصص و حرفه ای به صورت همه روزه در خدمت تمامی افراد می باشند و تمام موارد ارسال بار به مارسی را به صورت کامل توضیح می دهند.

 

الوبار برای ارسال بار به مارسی ، تا سقف 500 میلیون تومان به صورت رایگان بیمه نامه ارائه می دهد تا مشتریان محترم دیگر نگران بار و محموله هایشان نباشند.

 

شرکت بین المللی الوبار حمل بار به مارسی را با فرایند گمرکی در ایران و فرانسه برای شما انجام می دهد و این امکان را فراهم می نماید تا در مدت زمان کوتاه محموله هایتان را در مقصد مورد نظرتان تحویل بگیرید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار به مارسی

 

شهر مارسی بندری بزرگ در جنوب فرانسه است که در حاشیه دریای مدیترانه قرار دارد. شهر بندری مارسی دومین شهر پرجمعیت و بزرگ کشور فرانسه می باشد که تاریخ آن به 600 سال پیش از میلاد مسیح و زمانی باز می گردد که یونانیان یک بندر در این نقطه تاسیس کردند. از آن تاریخ به بعد، مارسی به عنوان یک بندر مهم شناخته شد و با رشد ، امروزه به یکی از مهم ترین شهرهای فرانسه و حتی اروپا بدل شده است که بارهای تجاری زیادی به این شهر ارسال می شود.

 

برای ارسال بار به مارسی ، داشتن یک سری مدارک الزامی می باشد که این مدارک شامل :

 

 1. اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 2. اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 3. آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی ، Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 4. لیست بسته بندی بار و کالا

 

یکی از نکات مهم برای ارسال بار به مارسی و ارسال بار به فرانسه در روش هوایی این است که در بعضی مواقع حضور مسافر به هنگام بازرسی بار و کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی می باشد.

 

مراحل ارسال بار به مارسی

 

شاید این سوال برای اکثر مشتریان گرامی پیش بیاید که مراحل ارسال بار به مارسی چگونه می باشد ؟

 

مراحل ارسال بار به مارسی شامل :

 

 1. مشاوره تخصصی
 2. تهیه لیست بسته بندی قبل از ارسال بار به مارسی
 3. صدور بیمه نامه بین المللی برای ارسال بار به مارسی
 4.  سمپاشی کردن و صدور گواهینامه بین المللی هنگام حمل بار هوایی
 5. تشریفات گمرکی
 6. ارسال بار به گمرک یا فرودگاه
 7. تحویل بار به هواپیمایی یا باربری زمینی و دریایی

 

مراحل ارسال بار به پاریس هم مثل ارسال بار به مارسی ، شامل همین مراحل می باشد.

 

مراحل ارسال بار به مارسی
مراحل ارسال بار به مارسی

 

خصوصیات یک شرکت معتبر برای حمل بار به مارسی

 

خصوصیات شرکت بین المللی معتبر و باسابقه برای حمل بار به مارسی شامل موارد زیر می باشند :

 

 1. مشاوره تخصصی برای ارسال بار به مارسی
 2. بیمه نامه معتبر بین المللی در جهت ارسال بار به مارسی
 3. ارائه انواع کامیونت و تریلی ترانزیت برای حمل بار زمینی به مارسی

 
شرکت بین المللی الوبار سعی می کند از به وجود آمدن هرگونه هزینه ی اضافه برای مشتریان هنگام حمل بار به مارسی خودداری کند و ارسال بار به مارسی را با کمترین هزینه برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
 
در مجموعه الوبار کارشناسانی حضور دارند که دارای سابقه کار بالایی هستند ، همین سابقه کار باعث شده که بتوانند بسیاری از مسائل مهم را برای شما در جهت ارسال بار به مارسی بیان کنند.

 

هزینه ارسال بار به مارسی

 

هزینه ارسال بار به مارسی ، به عوامل مختلف و بسیار زیادی بستگی دارد.

 1. نوع کالا
 2. وزن بار
 3. شهر مقصد
 4. تشریفات گمرکی
 5. دریافت مجوزها
 6. نوع روش ارسال ( هوایی – زمینی – دریایی )
 7. حمل بار به صورت گروپاژ یا فول تراک

 

قیمت فریت بار هوایی به مارسی و فرانسه شامل هزینه های مربوط به بسته بندی ، حمل بار تا فرودگاه امام خمینی ، هزینه های مربوط به بارگیری ، هزینه ‌دریافت مجوزها و تشریفات گمرکی می باشد. در روش هوایی ارسال بار به مارسی ، وزن بار و نوع محموله ، بیش ترین تاثیر در افزایش و یا کاهش هزینه دارند.

 

هزینه حمل بار زمینی به مارسی ، بستگی به نوع بار و نوع ماشین باربری دارد ولی الوبار ، اصلا نگران هزینه نباشید چرا که تخفیفات ویژه ای را برای ارسال بار به مارسی در نظر گرفته است.

 

برای اطلاع از قیمت ارسال بار به مارسی با کارشناسان بین المللی الوبار تماس بگیرید.

 

خدمات ارسال بار به لیون هم با کمترین هزینه به همراه تخفیف ویژه همانند ارسال بار به مارسی انجام می شود.

 

ارسال بار به مارسی با استفاده از روش هوایی

 

مجموعه بین المللی الوبار خدمات ارسال بار به مارسی با استفاده از روش هوایی را در کمترین زمان برای شما مشتریان محترم انجام می دهد.

 

در باربری هوایی به مارسی ، به دلیل این که محموله ها را بر اساس حجم و وزن محاسبه می کنند باعث می شود که هزینه حمل بار به مارسی افزایش یابد و به خاطر همین مورد اکثر مشتریان روش زمینی را ترجیح می دهند.

 

در روش هوایی ارسال بار به مارسی ، کالاهای شما با استفاده از خطوط بین المللی هواپیمایی بارگیری و بین 3 تا 4 روز در فرانسه و شهر مارسی به شما عزیزان تحویل داده می شود. 

 

شما کافی است برای ارسال بار هوایی به مارسی و حتی ارسال بار به ژنو با باربری المللی الوبار تماس بگیرید و سفارشتان در کمترین زمان انجام بدهید.

 

ارسال بار به مارسی با استفاده از روش هوایی
ارسال بار به مارسی با استفاده از روش هوایی

 

انجام سمپاشی در حمل بار به مارسی با استفاده از روش هوایی

 

در بسته بندی حمل بار به مارسی و فرانسه با استفاده از روش هوایی ممکن است که از جعبه و پالت های چوبی استفاده شود به همین دلیل پس از پایان بسته بندی با استفاده از گاز و قرص های مخصوص سم پاشی انجام می شود.

 

این کار برای جلوگیری از آسیب رسیدن به بار تا زمان رسیدن به مقصد انجام می شود و پس از آن ، گواهینامه ی معتبر صادر خواهد شد.

 

سمپاشی محموله به دلیل جلوگیری از به وجود آمدن آفات در محموله صورت می گیرد و از این بابت نگرانی در مورد ارسال بار به مارسی با استفاده از روش هوایی نداشته باشید.

 

ارسال بار به مارسی با استفاده از روش زمینی

 

یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای ارسال بار به مارسی ، حمل بار به صورت زمینی می باشد.

 

در روش زمینی حمل کالا به مارسی ، بارها در تمام نقاط ایران بارگیری و به صورت جاده ای به نقاط مختلف کشور فرانسه و شهر مارسی ارسال می شوند.

 

برای ارسال بار به مارسی با استفاده از روش زمینی ، شرکت الوبار در تمام روزهای هفته ، تریلی های ترانزیت و کامیونت های مسقف را به صورت مجهز در اختیارتان قرار می دهد و تمام بارهایتان را بارگیری و پس از انتقال آن به گمرک و انجام فرایند های گمرکی ، به سمت اروپا و شهر مارسی ارسال می نماید.

 

ارسال بار به بوداپست با استفاده از روش زمینی از دیگر خدمات باربری الوبار می باشد که به صورت همه روزه در مدت زمام کوتاه ممکن همانند ارسال بار به مارسی انجام می دهد

 

ارسال بار به مارسی با استفاده از روش زمینی
ارسال بار به مارسی با استفاده از روش زمینی

موارد ممنوعه در ارسال بار به مارسی

 

یکی از نکات مهم و قابل توجه برای ارسال بار به مارسی ، اطلاع از موارد ممنوعه می باشد. ما در لیست زیر به موارد ممنوعه باربری به مارسی اشاره کرده ایم : 

 1. مواد آرایشی
 2. سبزیجات 
 3. عرقیجات
 4. آثار اصیل ایرانی
 5. مواد خوراکی
 6. سلاح سرد
 7. سلاح گرم
 8. عطر و ادکلن
 9. تنباکو
 10. دخانیات
 11. برنج
 12. قهوه

 

حمل این گونه بارها به کشور فرانسه و شهر مارسی از نظر قانونی ممنوعیت دارد و در صورتی که در وسایل شما باشد با مشکلاتی روبرو خواهید شد.

 

نکته مهم برای ارسال بار به مارسی این است که ، اگر مواد غذایی ذکر شده در بارهای شما وجود داشته باشد اداره گمرک آن ها را ضبط خواهد کرد.

 

انتخاب شرکت معتبر و مناسب در باربری به مارسی

 

همانطور که گفتیم انتخاب شرکت خوب می تواند یکی از مهم ترین موارد برای باربری به مارسی می باشد.

 

با انتخاب یک شرکت معتبر و باسابقه می توانید اطمینان خاطر کامل در ارسال بار به مارسی داشته باشید و همچنین پیش از انتخاب آن اطلاعات کامل درباره نحوه کار آن ها را حتما کسب نمایید.

 

داشتن یک پرسنل مجرب و متخصص ، مهم ترین قدم در ارسال بار به مارسی می باشد و شما با انتخاب شرکت بین المللی الوبار می توانید بهترین کیفیت را در ارسال بار به مارسی و یا حتی ارسال بار به تورین تجربه کنید.

 

ارسال بار به مارسی
ارسال بار به مارسی

 

ارائه مشاوره تخصصی و رایگان برای ارسال بار به مارسی

 

یکی از خدمات برتر شرکت بین المللی الوبار ، نسبت به دیگر شرکت های باربری ، ارائه مشاوره تخصصی برای ارسال بار به مارسی می باشد.

 

برای انجام باربری به هر روشی در مرحله اول ، باید با مشاوران و کارشناسان متخصص صحبت کنید. مشاوران می توانند بر اساس تمام صحبت های شما ، راهنمایی کامل را در جهت حمل بار به مارسی انجام دهند.

 

بر اساس نوع محموله و ارزش آن مشاوران متخصص الوبار ، آن ها را بررسی کرده و توضیحات لازم را برای ارسال بار به مارسی ارائه خواهند داد.

 

ارسال بار به مارسی در شرکت بین المللی الوبار به کمک کارشناسان با سابقه کاری بالا به درستی صورت می گیرد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در جهت ارسال بار به مارسی با شرکت بین المللی الوبار تماس بگیرید و اطلاعات لازم را بدست بیاورید.

 

خدمات ارسال بار به لیورپول هم با کمترین هزینه به همراه مشاوره تخصصی همانند ارسال بار به مارسی انجام می شود.

 

تماس با شرکت بین المللی الوبار
تماس با شرکت بین المللی الوبار

نکته مهم و ضروری : برای اینکه تمام مراحل ارسال بار به مارسی ، قانونی و به درستی انجام شود بهتر است باربری را انتخاب نمایید که معتبر و متخصص باشند.

 

پیشنهاد ما به شما ، شرکت باربری بین المللی الوبار می باشد. الوبار با سابقه و تجربه خیلی خوبی که در زمینه ارسال بار به مارسی دارد می تواند تمام راهنمایی های لازم را به نیز به شما مشتریان گرامی بکنند و محموله هایتان را سالم به دستتان برسانند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس ، لمس کنید