ارسال بار به بلگراد

ارسال بار به بلگراد با ارزان ترین قیمت

حمل بار و کالا به بلگراد

در باربری بین المللی الوبار ، ارسال بار به بلگراد با کمترین هزینه به همراه تخفیف ویژه در مدت زمان کاملا کوتاه انجام می شود. حمل بار و کالا به بلگراد کاری بسیار تخصصی می باشد و بهتر است شرکت هایی را انتخاب نمایید که در این زمینه تخصص دارند.

 

با استفاده از سه روش می توان ارسال بار به بلگراد را انجام داد :

 1. ارسال به صورت هوایی
 2. حمل به صورت زمینی 
 3. ارسال به صورت دریایی

 

نکته مهم : شما مشتریان گرامی باید برای ارسال بار به بلگراد ، باید فرم اظهارنامه گمرکی را با تمام جزئیات محتویات بسته خود تکمیل نمایید. اگر تخصصی در این زمینه ندارید ، بهتر است از شرکت باسابقه الوبار کمک بگیرید.

 

برای ارسال بار به بلگراد ، مجموعه الوبار بیمه نامه بین المللی رایگان تا سقف 500 میلیون تومان ارائه می دهد و با بیمه نامه اگر مشکلی پیش بیاید و باعث آسیب محموله هایتان شود به راحتی می توان آن را جبران کرد.

 

یکی دیگر از خدمات رایگان الوبار نسبت به دیگر شرکت ها برای ارسال بار به بلگراد ، ارائه مشاوره تخصصی می باشد. مشاوران حرفه ای الوبار به صورت صفر تا صد تمام اطلاعات حمل بار به بلگراد را در اختیارتان قرار می دهند.

 

مدارک لازم برای ارسال بار به بلگراد

 

بلگراد پایتخت کشور صربستان می باشد. این شهر یکی از مکان های مهم در اروپا محسوب می شود که ارزش تجاری و اقتصادی زیادی دارد. تاریخ شهر بلگراد به زمان امپراطوری های قدیم مربوط می شود. علی رغم اینکه در ده ها سال قبل، در بلگراد جنگ هایی اتفاق می افتاده است اما اکنون این شهر یکی از بزرگترین مرکز جذب توریست در اروپا به شمار می رود. شهر بلگراد در نزدیکی رود دانوب قرار دارد و همین امر باعث شده است هر ساله افراد زیادی برای مهاجرت و تفریح به بلگراد مراجعه نمایند.

برای ارسال بار به بلگراد و ارسال بار به صربستان ، داشتن یک سری مدارک الزامی می باشد که این مدارک شامل :

 1. اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 2. اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 3. آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی ، Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 4. پکینگ لیست

 

یکی از نکات مهم برای ارسال بار به بلگراد در روش هوایی این است که در بعضی مواقع حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی می باشد.

 

مراحل ارسال بار به بلگراد

 

مراحل ارسال بار به بلگراد و حتی دیگر شهرها مثل ارسال بار به کپنهاگ شامل موارد زیر می باشند :

 1. مشاوره تخصصی و رایگان
 2. تهیه لیست بسته بندی قبل از ارسال بار به بلگراد
 3. صدور بیمه نامه بین المللی رایگان برای ارسال بار به بلگراد
 4.  سمپاشی کردن و صدور گواهینامه بین المللی هنگام حمل محموله هوایی
 5. تشریفات گمرکی
 6. ارسال بار به گمرک یا فرودگاه
 7. تحویل بار به هواپیمایی یا باربری زمینی و دریایی

 

مراحل ارسال بار به بلگراد
مراحل ارسال بار به بلگراد

 

خصوصیات یک شرکت معتبر برای حمل بار به بلگراد

 

خصوصیات شرکت بین المللی معتبر و باسابقه برای حمل بار به بلگراد عبارتند از :

 

 1. مشاوره حرفه ای و تخصصی برای ارسال بار به بلگراد
 2. بیمه نامه معتبر بین المللی در جهت ارسال بار به بلگراد
 3. ارائه انواع کامیونت و تریلی ترانزیت برای حمل بار زمینی به بلگراد

 
شرکت بین المللی الوبار تمام سعی خود را می کند از به وجود آمدن هرگونه هزینه ی اضافه برای مشتریان هنگام حمل بار به بلگراد خودداری کند و ارسال بار به بلگراد را با ارزان ترین قیمت برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
 
در باربری بین المللی الوبار ، کارشناسانی حضور دارند که دارای سابقه کار بالایی هستند ، همین سابقه کار باعث شده که بتوانند بسیاری از مسائل مهم را برای شما در جهت ارسال بار به بلگراد بیان کنند.

 

خصوصیات یک شرکت معتبر برای حمل بار به بلگراد
خصوصیات یک شرکت معتبر برای حمل بار به بلگراد

هزینه ارسال بار به بلگراد

 

هزینه ارسال بار به بلگراد را نمی توان به طور دقیق اعلام کرد ، چرا که عوامل مختلفی وجود دارد که بر قیمت حمل بار به بلگراد تاثیر می گذارد.

 

عوامل تاثیر گذار بر هزینه ارسال بار به بلگراد عبارتند از :

 1. نوع محموله
 2. وزن بار
 3. شهر مقصد
 4. تشریفات گمرکی
 5. دریافت مجوزها
 6. نوع روش ارسال ( هوایی – زمینی – دریایی )
 7. حمل بار به صورت گروپاژ یا فول تراک

 

قیمت فریت بار هوایی به بلگراد شامل هزینه های مربوط به بسته بندی ، حمل محموله تا فرودگاه امام خمینی ، هزینه های مربوط به بارگیری ، هزینه ‌دریافت مجوزها و تشریفات گمرکی می باشد. در روش هوایی ارسال بار به بلگراد ، وزن بار و نوع بار ، بیش ترین تاثیر در افزایش و یا کاهش هزینه دارند.

 

هزینه حمل بار زمینی به بلگراد ، بستگی به نوع کالا و نوع ماشین باربری دارد ولی الوبار ، اصلا نگران هزینه نباشید چرا که تخفیفات ویژه ای را برای ارسال بار به بلگراد در نظر گرفته است.

 

برای اطلاع از قیمت ارسال بار به بلگراد با کارشناسان متخصص الوبار تماس بگیرید.

 

ارسال بار به بلگراد با استفاده از روش هوایی

 

شرکت بین المللی الوبار خدمات ارسال بار به بلگراد با استفاده از روش هوایی را در کوتاه ترین زمان برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 

در باربری هوایی به بلگراد ، به دلیل این که محموله ها را بر اساس حجم و وزن محاسبه می کنند باعث می شود که قیمت حمل بار و کالا به بلگراد افزایش یابد و به خاطر همین مورد اکثر مشتریان روش زمینی را ترجیح می دهند.

 

در روش هوایی ارسال بار به بلگراد ، بارهای شما با استفاده از خطوط بین المللی هواپیمایی بارگیری و بین 3 تا 4 روز در شهر بلگراد به شما عزیزان تحویل داده می شود.

 

شما کافی است برای ارسال بار هوایی به بلگراد با باربری المللی الوبار تماس بگیرید و سفارشتان در مدت زمان کوتاه انجام بدهید.

 

خدمات ارسال بار به پراگ هم در تمام روزهای هفته به صورت هوایی همانند ارسال بار به بلگراد انجام می شود.

 

ارسال بار به بلگراد با استفاده از روش هوایی
ارسال بار به بلگراد با استفاده از روش هوایی

 

انجام سمپاشی در حمل بار به بلگراد با استفاده از روش هوایی

 

در بسته بندی حمل بار به بلگراد با استفاده از روش هوایی ممکن است که از جعبه و پالت های چوبی استفاده شود به همین دلیل پس از پایان بسته بندی با استفاده از گاز و قرص های مخصوص سم پاشی انجام می شود.

 

این کار برای جلوگیری از آسیب رسیدن به محموله تا زمان رسیدن به مقصد انجام می شود و پس از آن ، گواهینامه ی معتبر صادر خواهد شد.

 

سمپاشی بار به دلیل جلوگیری از به وجود آمدن آفات در محموله صورت می گیرد و از این بابت نگرانی در مورد ارسال بار به بلگراد با استفاده از روش هوایی نداشته باشید.

 

ارسال بار به بلگراد با استفاده از روش زمینی

 

یکی از بهترین روش ها برای ارسال بار به بلگراد ، حمل به صورت زمینی می باشد. در روش زمینی حمل محموله به بلگراد ، محموله ها در تمام نقاط ایران بارگیری و به صورت جاده ای به نقاط مختلف کشور صربستان ارسال می شوند.

برای ارسال بار به بلگراد با استفاده از روش زمینی ، شرکت الوبار در تمام روزهای هفته ، تریلی های ترانزیت را به صورت مجهز در اختیارتان قرار می دهد و تمام بارهایتان را بارگیری و پس از انتقال آن به گمرک و انجام فرایند های گمرکی ، به سمت اروپا و شهر بلگراد ارسال می نماید.

 

 ارسال بار به مادرید با استفاده از روش زمینی از دیگر خدمات مجموعه الوبار می باشد که به صورت همه روزه در مدت زمان کاملا کوتاه همانند ارسال بار به بلگراد انجام می دهد.

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به بلگراد

 

یکی از نکات مهم و قابل توجه برای ارسال بار به بلگراد و دیگر شهرها مثل ارسال بار به برلین ، اطلاع از موارد ممنوعه می باشد. ما در لیست زیر به موارد ممنوعه باربری به بلگراد اشاره کرده ایم : 

 1. مواد آرایشی
 2. سبزیجات 
 3. عرقیجات
 4. آثار اصیل ایرانی
 5. مواد خوراکی
 6. سلاح سرد
 7. سلاح گرم
 8. عطر و ادکلن
 9. تنباکو
 10. قهوه
 11. برنج

حمل این گونه محموله به بلگراد از نظر قانونی ممنوعیت دارد و در صورتی که در وسایل شما باشد با مشکلاتی روبرو خواهید شد.

 

نکته مهم برای ارسال بار به بلگراد این است که ، اگر مواد غذایی ذکر شده در بارهای شما وجود داشته باشد اداره گمرک آن ها را ضبط خواهد کرد.

 

ارائه مشاوره تخصصی برای ارسال بار به بلگراد

 

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به بلگراد در تمام روزهای هفته توسط شرکت بین المللی الوبار ارائه داده می شود.

 

برای انجام باربری به هر روشی ابتدا ، باید با مشاوران و کارشناسان متخصص صحبت نمایید. مشاوران می توانند بر اساس تمام صحبت های شما ، راهنمایی کامل را در جهت ارسال بار به بلگراد انجام دهند.

 

بر اساس نوع محموله و ارزش آن مشاوران حرفه ای الوبار ، آن ها را بررسی کرده و توضیحات لازم را برای ارسال بار به بلگراد ارائه خواهند داد.

 

ارسال بار به بلگراد در شرکت بین المللی الوبار به کمک کارشناسان با سابقه کاری بالا به درستی صورت می گیرد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در جهت ارسال بار به بلگراد با شرکت بین المللی الوبار تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز را بدست بیاورید.

 

برای ارسال بار به مسکو و ارسال بار به پاریس هم مشاوره به صورت تخصصی در تمام روزهای هفته همانند ارسال بار به بلگراد ارائه می شود.

 

تماس با شرکت بین المللی الوبار
تماس با شرکت بین المللی الوبار

مجموعه بین المللی الوبار با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی ، مشاوره تخصصی ، بیمه نامه بین المللی رایگان برای ارسال بار به بلگراد تمام سعی و تلاش خود را می کند که رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و استعلام قیمت
ارسال پیام
برای تماس ، لمس کنید