ارسال بار به اسلو

ارسال بار به اسلو با کمترین هزینه + بیمه بین المللی

حمل بار و کالا به اسلو

 

در باربری بین المللی الوبار ، ارسال بار به اسلو با کمترین قیمت در مدت زمان کاملا کوتاه انجام می شود. شرکت های بسیار زیادی هستند که خدمات حمل بار و کالا به اسلو را انجام می دهند اما سعی کنید که شرکتی را انتخاب نمایید که معتبر باشند.

 

الوبار به عنوان یک شرکت معتبر و باسابقه ، خدمات ارسال بار به اسلو را با استفاده از روش های زیر انجام می دهد :

 1. ارسال بار به صورت هوایی
 2. حمل بار به صورت دریایی
 3. ارسال بار به صورت زمینی

 

نکته مهم و ضروری : ارسال بار به اسلو ، دارای قوانین و مقررات خاص خود می باشند و بهتر است که حتما قبل از حمل بار به اسلو از تمام قوانین و مقررات کشور نروژ اطلاع پیدا کنید.

 

باربری بین المللی الوبار برای ارسال بار به اسلو ،کامل ترین بیمه نامه بین المللی را ارائه می دهد. بیمه یکی از موارد مهم و خیلی ضروری برای ارسال بار به اسلو می باشد ، چرا که باعث امنیت بارهایتان می شود.

 

ارائه مشاوره رایگان و تخصصی از دیگر خدمات شرکت متخصص الوبار برای ارسال بار به اسلو می باشد و با مشاوره می توانید هر اطلاعاتی که برای اسلو نیاز دارید را بدست بیاورید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار به اسلو

 

اسلو ، پایتخت نروژ، شهری پر جنب و جوش و بسیار دیدنی می باشد.  جایزه صلح نوبل و موزه هایی با هر موضوعی که تصور کنید. فرقی نمی‌کند از علاقه مندان به هنر باشید یا قصد مهاجرت به این شهر زیبا را دارید ، از سفر به به اسلو اصلا ناامید نمی شود.

 

برای ارسال بار به اسلو و ارسال بار به نروژ ، داشتن مدارک زیر الزامی می باشد :

 

 1. اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 2. اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 3. آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی ، Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 4. لیست بسته بندی محموله و کالا ( پکینگ لیست )

 

یکی از نکات مهم برای حمل بار به اسلو با استفاده از روش هوایی این است که در بعضی مواقع حضور مسافر به هنگام بازرسی بار و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی می باشد.

 

مراحل ارسال بار به اسلو چگونه می باشد ؟

 

خیلی از افراد و کسانی که قصد ارسال بار به اسلو را دارند می خواهند بدانند که مراحل حمل بار به اسلو چگونه می باشد ؟

 

 1. مشاوره رایگان و تخصصی
 2. تهیه لیست بسته بندی قبل از ارسال بار به اسلو
 3. صدور بیمه نامه بین المللی
 4.  سمپاشی کردن و صدور گواهینامه بین المللی هنگام حمل بار هوایی
 5. تشریفات گمرکی
 6. ارسال بار به گمرک یا فرودگاه
 7. تحویل بار به هواپیمایی یا باربری زمینی

 

مراحل ارسال بار به اسلو
مراحل ارسال بار به اسلو

خصوصیات یک شرکت معتبر برای ارسال بار به اسلو

 

خصوصیات شرکت بین المللی معتبر برای ارسال بار به اسلو شامل موارد زیر می باشند :

 

 1. مشاوره دلسوزانه برای ارسال بار به اسلو
 2. بیمه نامه معتبر بین المللی در جهت ارسال بار به اسلو
 3. ارائه انواع کامیون و تریلی برای حمل بار زمینی به اسلو

 

الوبار یکی از شرکت های معتبر بین المللی می باشد که می تواند ارسال بار به اسلو و هر کشوری را برای شما با کمترین هزینه انجام دهد.

 
شرکت الوبار سعی می کند از به وجود آمدن هرگونه هزینه ی اضافه برای مشتریان خودداری نماید و حمل بار به اسلو را با تخفیف ویژه و بهترین کیفیت انجام بدهد.
 
در شرکت الوبار ، کارشناسانی حضور دارند که دارای سابقه کار بالایی هستند ، همین سابقه کار باعث شده که بتوانند بسیاری از مسائل مهم را برای شما در جهت ارسال بار به اسلو بیان کنند.

 

به جز ارسال بار به اسلو ، ارسال بار به بروکسل هم از دیگر تخصص های الوبار می باشد.

 

خصوصیات یک شرکت معتبر برای ارسال بار به اسلو
خصوصیات یک شرکت معتبر برای ارسال بار به اسلو

هزینه حمل بار به اسلو

 

هزینه حمل بار به اسلو ، بستگی به عوامل مختلفی دارد که باعث می شود نتوان به طور دقیق اعلام کرد.

 1. نوع محموله
 2. وزن کالا
 3. شهر مقصد
 4. تشریفات گمرکی
 5. دریافت مجوزها
 6. نوع روش ارسال ( هوایی – زمینی – دریایی )

 

هزینه فریت بار هوایی به اسلو و نروژ شامل هزینه های مربوط به بسته بندی ، ارسال محموله تا فرودگاه امام خمینی ، هزینه های مربوط به بارگیری ، هزینه ‌دریافت مجوزها و تشریفات گمرکی می باشد. در روش هوایی ارسال بار به اسلو ، وزن بار و نوع محموله ، بیش ترین تاثیر در افزایش و یا کاهش قیمت دارند.

 

هزینه حمل بار زمینی به اسلو ، بستگی به نوع بار و نوع ماشین باربری دارد ولی الوبار ، تخفیفات ویژه ای را در جهت ارسال بار به اسلو به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد ، چرا که یک شرکت ارزان بین المللی در کشور ایران می باشد.

 

برای اطلاع از قیمت ارسال بار به اسلو و یا حتی دیگر کشورها مثل ارسال بار به هلسینکی با شماره تلفن 02140333723 تماس بگیرید.

 

ارسال بار به اسلو با استفاده از روش هوایی

 

شرکت بین المللی الوبار خدمات ارسال بار به اسلو با استفاده از روش هوایی را در کوتاه ترین زمان برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 

در باربری هوایی به اسلو ، به دلیل این که بارها را بر اساس حجم و وزن محاسبه می کنند باعث می شود که هزینه آن افزایش یابد و به خاطر همین مورد اکثر مشتریان روش زمینی را ترجیح می دهند.

 

در روش هوایی ارسال بار به اسلو ، محموله های شما با استفاده از خطوط بین المللی هواپیمایی بارگیری و بین 3 تا 4 در اسلو به شما عزیزان تحویل داده می شود. 

 

شما کافی است برای ارسال بار هوایی به اسلو با شرکت حمل و نقل بین المللی الوبار تماس بگیرید و سفارشتان انجام بدهید.

 

خدمات ارسال بار به کپنهاگ هم همانند ارسال بار به اسلو در تمام روزهای هفته به صورت هوایی انجام می شود.

 

ارسال بار به اسلو با استفاده از روش هوایی
ارسال بار به اسلو با استفاده از روش هوایی

 

انجام سمپاشی در حمل بار به اسلو با استفاده از روش هوایی

 

در بسته بندی حمل بار به اسلو و کشور نروژ با استفاده از روش هوایی ممکن است که از جعبه و پالت های چوبی استفاده شود به همین دلیل پس از پایان بسته بندی با استفاده از گاز و قرص های مخصوص سم پاشی انجام می شود.

 

این کار برای جلوگیری از آسیب رسیدن به بار تا زمان رسیدن به مقصد انجام می شود و پس از آن ، گواهینامه ی معتبر صادر خواهد شد.

 

سمپاشی بار به دلیل جلوگیری از به وجود آمدن آفات در محموله صورت می گیرد و از این بابت نگرانی در مورد ارسال بار به اسلو با استفاده از روش هوایی نداشته باشید.

 

ارسال بار به اسلو با استفاده از روش زمینی

 

یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای ارسال بار به اسلو ، حمل زمینی می باشد.

 

در روش زمینی حمل بار به اسلو ، کالاها در تمام نقاط ایران بارگیری و به صورت جاده ای به نقاط مختلف کشور نروژ و اسلو ارسال می شوند . 

در روش زمینی ارسال بار به اسلو ، محموله ها بعد 20 الی 25 روز به دستتان می رسد که از نظر هزینه خیلی باصرفه تر از روش هوایی می باشد.

 

برای ارسال بار به اسلو با استفاده از روش زمینی ، شرکت الوبار همه روزه انواع تریلی را به صورت مجهز در اختیارتان قرار می دهد و تمام بارهایتان را بارگیری و پس از انتقال آن به گمرک و انجام فرایند های گمرکی ، به سمت اسلو حرکت می نماید.

 

ارسال بار به استکهلم را هم به صورت تخصصی با ارزان ترین قیمت مثل ارسال بار به اسلو ، توسط باربری بین المللی الوبار تجربه نمایید.

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به اسلو

 

یکی از نکات مهم برای ارسال بار به اسلو ، اطلاع از موارد ممنوعه می باشد. ما در لیست زیر به موارد ممنوعه حمل بار به اسلو اشاره کرده ایم :

 1. مواد آرایشی
 2. سبزیجات و عرقیجات
 3. آثار اصیل ایرانی
 4. مواد خوراکی
 5. سلاح سرد
 6. سلاح گرم
 7. عطر و ادکلن
 8. دخانیات
 9. تنباکو
 10. برنج

حمل این گونه بارها به اسلو ممنوع می باشد. نکته مهم دیگر برای ارسال بار به اسلو و حتی دیگر شهرها مثل ارسال بار به لندن این است که اگر مواد غذایی ذکر شده در بارهای شما وجود داشته باشد اداره گمرک آن ها را ضبط خواهد کرد.

 

ارائه مشاوره تخصصی برای ارسال بار به اسلو

 

ارائه مشاوره تخصصی و رایگان برای ارسال بار به اسلو توسط شرکت بین المللی الوبار در تمام روزهای هفته انجام می شود.

 

برای انجام ارسال بار به اسلو در مرحله اول ، نیاز به صحبت با مشاوران  و کارشناسان متخصص الوبار می باشد و مشاوران می توانند بر اساس تمام صحبت های شما ، راهنمایی کامل را در جهت حمل بار به اسلو انجام دهند.

 

بر اساس نوع بار و ارزش آن کارشناسان الوبار ، آن ها را بررسی کرده و توضیحات لازم را برای ارسال بار به اسلو ارائه خواهند داد.

 

ارسال بار به اسلو در مجموعه بین المللی الوبار به کمک کارشناسان با سابقه کاری بالا به درستی صورت می گیرد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در جهت ارسال بار به اسلو با باربری بین المللی الوبار تماس بگیرید و اطلاعات لازم را بدست بیاورید.

 

ارسال بار به آمستردام و ارسال بار به پاریس در تمام روزهای هفته به همراه مشاوره رایگان و تخصصی مثل ارسال بار به اسلو انجام می شود.

 

تماس با شرکت بین المللی الوبار
تماس با شرکت بین المللی الوبار

 

ارسال بار به اسلو با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن را با الوبار تجربه نمایید و دیگر نگران محموله های بار ارزشتان نباشید.

 

شرکت بین المللی الوبار تمام تلاشش را می کند که رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماید به خاطر همین ارسال بار به اسلو را با ارزانترین قیمت به همراه تخفیف ویژه انجام می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و استعلام قیمت
ارسال پیام
برای تماس ، لمس کنید