ارسال بار به هامبورگ

ارسال بار به هامبورگ + مشاوره تخصصی + بیمه رایگان

حمل کالا به هامبورگ

 

الوبار متخصص ارسال بار به هامبورگ ، با داشتن مجوزهای لازم و بیش از چندین سال سابقه در زمینه حمل کالا به هامبورگ ، با کادری مجرب در خدمت تمامی مشتریان محترم می باشد و خدماتش را با بهترین کیفیت ، سریعترین و ارزانترین قیمت ، انجام می دهد و همین امر باعث شده که توانسته ایم مشتریان زیادی جذب و رضایت آن ها را جلب نماید.

 

ارسال بار به هامبورگ با استفاده از روش های : هوایی – زمینی – دریایی در تمام روزهای هفته انجام می شود

 

برای ارسال وسایل شخصی ، اثاثیه منزل ، لوازم اداری و یا خرده بار فقط کافیست بلیط و پاسپورت داشته باشید اما اگر قصد ارسال محموله و کالا تجاری به شهر هامبورگ را دارید ، باید پکینگ لیست و کارت بازرگانی و فاکتور فروش داشته باشید ، زیرا این موارد برای انجام امورات گمرکی بسیار مهم و ضروری است.

 

برای ارسال بار به هامبورگ ، الوبار بیمه نامه بین المللی رایگان تا سقف 500 میلیونی را برای شما در نظر گرفته است و با بیمه نامه ، امنیت محموله هایتان را تضمین می نماید.

 

یکی از ویژگی های برتر شرکت باربری بین المللی الوبار ، ارائه خدمات ارسال بار به هامبورگ همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و کشور آلمان می باشد. الوبار به صورت حرفه ای ، تمام محموله هایتان را بسته بندی خواهد کرد.

 

باربری الوبار برای ارسال بار به هامبورگ ، مشاوره تخصصی و رایگان در تمام روزهای هفته ارائه می دهد.

 

مدارک لازم برای ارسال بار به هامبورگ

 

یکی از بزرگترین شهر های شمال کشور آلمان ، شهر هامبورگ می باشد. است. شهر هامبورگ بر پایه کارخانه های کشتی سازی و تجارت بین المللی استوار می باشد. یکی از قدرت های اقتصادی آلمان شهر هامبورگ می باشد که از نظر زندگی ، کار بسیار عالی می باشد.

 

مدارک های مورد نیاز برای ارسال بار به هامبورگ عبارتند از :

 

 1. اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 2. اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 3. آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی ، Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 4. ( پکینگ لیست ) یا لیست بار و کالا

 

نکته بسیار مهم :برای حمل بار به هامبورگ و ارسال بار به آلمان این است که در بعضی مواقع حضور مسافر به هنگام بازرسی محموله و کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی می باشد.

 

مراحل ارسال بار به هامبورگ

 

خیلی از افراد می خواهند بدانند که مراحل ارسال بار به هامبورگ و یا حمل اثاثیه به آلمان از ابتدا تا انتها چیست ؟

 

مراحل ارسال بار به هامبورگ شامل :

 1. مشاوره تخصصی به صورت رایگان
 2. تهیه لیست بسته بندی قبل از ارسال بار به هامبورگ
 3. صدور بیمه نامه بین المللی
 4.  سمپاشی کردن و صدور گواهینامه بین المللی هنگام ارسال بار هوایی
 5. تشریفات گمرکی
 6. ارسال بار به گمرک یا فرودگاه
 7. تحویل محموله به هواپیمایی یا باربری به صورت زمینی

 

مراحل ارسال بار به هامبورگ
مراحل ارسال بار به هامبورگ

خصوصیات یک شرکت بین المللی معتبر برای ارسال بار به هامبورگ

 

یک شرکت خوب و بین المللی معتبر برای ارسال بار به هامبورگ و یا حتی ارسال بار به برلین باید دارای خصوصیات زیر باشد.

 

 1. ارائه مشاوره تخصصی و حرفه ای برای ارسال بار به هامبورگ
 2. بیمه نامه معتبر بین المللی در جهت ارسال بار به هامبورگ
 3. ارائه انواع کامیونت و تریلی ترانزیت برای حمل بار زمینی به هامبورگ

 

باربری بین المللی الوبار یکی از شرکت های معتبر می باشد که می تواند ارسال بار به هامبورگ و هر کشوری را برای شما مشتریان محترم انجام دهد.

 
باربری الوبار از به وجود آمده هزینه اضافی برای حمل بار به هامبورگ جلوگیری می کند.
 
در باربری بین المللی الوبار کارشناسانی خبره و متخصص حضور دارند که  باعث شده که بتوانند بسیاری از مسائل مهم را برای شما در جهت ارسال بار به هامبورگ و ارسال بار به آلمان بیان نمایند.

 

خصوصیات یک شرکت بین المللی معتبر برای ارسال بار به هامبورگ
خصوصیات یک شرکت بین المللی معتبر برای ارسال بار به هامبورگ

 

هزینه حمل بار به هامبورگ

 

هزینه حمل بار به هامبورگ برای اکثر مشتریان عزیز خیلی مهم می باشد. عوامل مختلفی وجود دارد که بر هزینه ارسال بار به هامبورگ تاثیر می گذارد و باعث می شود ، نرخ در تمام روزهای هفته تغییر نماید.

 1. نوع بار
 2. وزن کالا
 3. شهر مقصد
 4. تشریفات گمرکی
 5. دریافت مجوزها
 6. نوع روش ارسال ( هوایی – زمینی – دریایی – ریلی )
 7. حمل به صورت گروپاژ یا فول تراک

 

هزینه فریت بار هوایی به شهر هامبورگ و کشور آلمان شامل هزینه های مربوط به بسته بندی ، ارسال بار تا فرودگاه امام خمینی ، هزینه‌ های مربوط به بارگیری ، هزینه ‌دریافت مجوزها و تشریفات گمرکی می باشد. در روش هوایی ارسال بار به هامبورگ ، وزن کالا و نوع محموله ، بیش ترین تاثیر را در افزایش و یا کاهش قیمت دارند.

 

هزینه حمل بار زمینی به هامبورگ ، بستگی به نوع بار و نوع ماشین باربری دارد. برای اطلاع از قیمت ارسال بار به هامبورگ با شماره تلفن 02140333726 تماس بگیرید.

 

الوبار خدمات ارسال بار به مونیخ را هم با ارزان ترین قیمت به همراه تخفیف ویژه همانند ارسال بار به هامبورگ ارائه می دهد.

 

ارسال بار به هامبورگ با استفاده از روش هوایی

 

شرکت بین المللی الوبار خدمات ارسال بار به هامبورگ با استفاده از روش هوایی را در سریع ترین زمان ممکن برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 

در باربری هوایی به هامبورگ ، به دلیل این که محموله ها بر اساس حجم و وزن محاسبه می کنند باعث می شود که هزینه آن افزایش یابد.

 

در روش هوایی ارسال بار به هامبورگ ، بارهای شما با استفاده از خطوط بین المللی هواپیمایی بارگیری و بین 3 تا 4 تقریبا در کشور آلمان و شهر هامبورگ به شما مشتریان محترم تحویل داده می شود. 

 

شما کافی است برای ارسال بار هوایی به هامبورگ با شرکت حمل و نقل بین المللی الوبار تماس بگیرید و سفارشتان در کمترین زمان انجام بدهید.

 

ارسال بار به هامبورگ با استفاده از روش هوایی
ارسال بار به هامبورگ با استفاده از روش هوایی

 

انجام سمپاشی در حمل بار به هامبورگ با استفاده از روش هوایی

 

در بسته بندی حمل بار به هامبورگ و کشور آلمان به روش هوایی ، ممکن است که از پالت های چوبی استفاده شود به همین دلیل پس از پایان بسته بندی با استفاده از گاز و قرص های مخصوص سم پاشی انجام می شود.

 

این کار برای جلوگیری از آسیب رسیدن به محموله تا زمان رسیدن به مقصد انجام می شود و پس از آن ، گواهینامه ی معتبر برای ارسال بار به هامبورگ صادر خواهد شد.

 

سمپاشی بار به دلیل جلوگیری از به وجود آمدن آفات در بار صورت می گیرد ، پس اصلا نگرانی از این بابت نداشته باشید.

 

به جز ارسال بار به هامبورگ ، باربری بین المللی الوبار ، خدمات ارسال بار به سوئد را هم با استفاده از روش هوایی انجام می دهد.

 

ارسال بار به هامبورگ با استفاده از روش زمینی

 

یکی از بهترین و ارزان ترین روش ها برای ارسال بار به هامبورگ ، حمل به صورت زمینی می باشد.

 

در روش زمینی حمل بار به هامبورگ و کشور آلمان ، محموله ها در تمام نقاط ایران بارگیری و به صورت جاده ای به نقاط مختلف آلمان و شهر هامبورگ ارسال می شوند . 

 

روش زمینی برای ارسال بار به هامبورگ ممکن است حدود 20 الی 25 روز زمانبر باشد اما از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه تر است. 

برای ارسال بار به هامبورگ با استفاده از روش زمینی ، شرکت بین المللی الوبار در تمام روزهای هفته ، کامیونت های مسقف و تریلی ترانزیت را در اختیارتان قرار می دهد و تمام محموله هایتان را بارگیری و پس از انتقال آن به گمرک و انجام فرایند های گمرکی ، از طریق مرز ترکیه به سمت اروپا حرکت می نماید.

 

به جز ارسال بار به هامبورگ ، یکی دیگر از تخصص های الوبار ارسال بار به آنتالیا با استفاده از روش زمینی در تمام روزهای هفته می باشد.

 

ارسال بار به هامبورگ با استفاده از روش زمینی
ارسال بار به هامبورگ با استفاده از روش زمینی

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به هامبورگ

 

یکی از نکات مهم برای ارسال بار به هامبورگ ، اطلاع دقیق از موارد ممنوعه می باشد. ما در لیست زیر به موارد ممنوعه باربری به هامبورگ اشاره کرده ایم : 

 

 1. سبزیجات و عرقیجات
 2. آثار اصیل ایرانی
 3. مواد خوراکی
 4. سلاح سرد
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. سلاح گرم
 7. تنباکو
 8. دخانیات
 9. مواد دارویی
 10. برنج

 

ارسال این گونه محموله ها و کالا به آلمان و شهر هامبورگ از نظر قانونی ممنوعیت دارد و در صورتی داشتن آن ها ، مشکلاتی را به وجود می آورد.

 

انتخاب شرکت معتبر و مناسب در جهت باربری به هامبورگ

 

انتخاب یک شرکت معتبر و مناسب در جهت باربری به هامبورگ از عوامل خیلی مهم و ضروری می باشد.

 

داشتن یک پرسنل متخصص ، مهم ترین قدم در ارسال بار به هامبورگ می باشد و شما با انتخاب شرکت الوبار می توانید بهترین کیفیت ارسال بار به هامبورگ را تجربه کنید.

 

الوبار به عنوان یک شرکت معتبر برای ارسال بار به هامبورگ ، بیمه نامه بین المللی معتبر و رایگان ارائه می دهد و خدمات ارسال بار به استکهلم را هم در کمترین زمان ممکن و ارزان ترین قیمت انجام می دهد.

 

ارسال بار به هامبورگ
ارسال بار به هامبورگ

 

ارائه مشاوره تخصصی برای ارسال بار به هامبورگ

 

ارائه مشاوره تخصصی برای ارسال بار به هامبورگ توسط الوبار در تمام روزهای هفته داده می شود.

 

برای انجام حمل بار به هامبورگ در مرحله اول ، نیاز به صحبت با مشاوران می باشد و کارشناسان می توانند بر اساس تمام صحبت های شما ، راهنمایی کامل را در جهت ارسال بار به هامبورگ انجام دهند.

 

بر اساس نوع بار و ارزش آن ، کارشناسان بین المللی الوبار ، آن ها را بررسی کرده و توضیحات لازم را برای ارسال بار به هامبورگ ارائه خواهند داد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در جهت ارسال بار به هامبورگ با شرکت بین الوبار تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیازتان را بدست بیاورید.

 

ارسال بار به گوتنبرگ هم به صورت همه روزه توسط الوبار همانند ارسال بار به هامبورگ انجام می شود.

 

تماس با شرکت بین المللی الوبار
تماس با شرکت بین المللی الوبار

 

ارسال بار به هامبورگ با ارزان ترین قیمت به همراه بیمه نامه ، مشاوره تخصصی و رایگان را با شرکت بین المللی الوبار تجربه نمایید.

 

ما به شما عزیزان این اطمینان می دهیم که ، خدمات ارسال بار به هامبورگ را با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ارائه می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و استعلام قیمت
ارسال پیام
برای تماس ، لمس کنید