ارسال بار به مونیخ

ارسال بار به مونیخ + هزینه + مشاوره تخصصی

حمل بار و کالا به مونیخ

 

ارسال بار به مونیخ از تخصص های باربری بین المللی الوبار می باشد که به صورت همه روزه با کمترین هزینه حمل بار و کالا به مونیخ را انجام می دهد.

 

ارسال بار به مونیخ با استفاده از روش های : هوایی – زمینی – دریایی و ریلی انجام می شود.

 

شما مشتریان عزیز باید برای ارسال بار به مونیخ، باید فرم اظهارنامه گمرکی را با تمام جزئیات محتویات بسته خود تکمیل نمایید. برای اینکه این کار بهتر است شرکت معتبر و باسابقه الوبار کمک بگیرید تا مشکلی پیش نیاید.

 

شرکت بین المللی الوبار ، بهترین و کامل ترین بیمه نامه را برای ارسال بار به مونیخ ارائه می دهد. بیمه نامه از مواردی بسیار مهم هنگام ارسال بار به مونیخ می باشد ، چرا که اگر مشکلی برای محموله هایتان پیش بیاید با بیمه نامه می شود آن را جبران کرد.

 

نکته مهم : در بسته بندی کالا و محموله به هیچ عنوان نباید اقلام ممنوعه و دارای محدودیت وجود داشته باشد ، چرا که داشتن آن ها جرم حساب می شود و مشکلاتی را به وجود می آورد.

 

ارائه مشاوره تخصصی و رایگان از دیگر خدماتی می باشد که الوبار برای ارسال بار به مونیخ ارائه می دهد.

 

مدارک لازم برای ارسال بار به مونیخ

 

مونیخ (Munich) یکی از شهرهای بزرگ و مهم در کشور آلمان می باشد. مونیخ در جنوب شرقی آلمان و بر کرانه رود آیسار (Isar) و در شمال رشته کوه آلپ (Alps) قرار گرفته است. از نظر بزرگی، مونیخ سومین شهر بزرگ آلمان است و مرکز ایالت بایرن یا باواریا (Bavaria) محسوب می شود.

 

برای ارسال بار به مونیخ ، داشتن یک سری مدارک الزامی است. مدارک های مورد نیاز برای ارسال بار به مونیخ و ارسال بار به آلمان عبارتند از :

 

 1. اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 2. اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 3. آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی ، Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 4. ( پکینگ لیست )

 

از موارد مهم برای حمل بار به مونیخ این است که در بعضی مواقع حضور مسافر به هنگام بازرسی بار و کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی می باشد.

 

مراحل ارسال بار به مونیخ

 

مراحل ارسال بار به مونیخ از ابتدا تا انتها شامل موارد زیر می باشند :

 

 1. مشاوره رایگان و تخصصی
 2. تهیه لیست بسته بندی قبل از ارسال بار به مونیخ
 3. صدور بیمه نامه بین المللی
 4.  سمپاشی کردن و صدور گواهینامه بین المللی هنگام ارسال بار هوایی
 5. تشریفات گمرکی
 6. ارسال بار به گمرک یا فرودگاه
 7. تحویل محموله به هواپیمایی یا باربری به صورت زمینی

 

مدارک های مورد نیاز برای ارسال بار به برلین هم ، همین مواردی که در بالا برای مونیخ اشاره کردیم می باشد.

 

مراحل ارسال بار به مونیخ
مراحل ارسال بار به مونیخ

 

خصوصیات یک شرکت بین المللی معتبر برای ارسال بار به مونیخ

 

اگر به دنبال این هستید که یک شرکتی را برای ارسال بار به مونیخ انتخاب نمایید که معتبر باشد ، بهتر است باربری بین المللی الوبار متخصص حمل اثاثیه به آلمان را انتخاب نمایید.

 

ویژگی شرکت بین المللی معتبر شامل :

 • مشاوره دلسوزانه و حرفه ای برای ارسال بار به مونیخ
 • بیمه نامه معتبر بین المللی در جهت ارسال بار به مونیخ
 • ارائه انواع کامیون و تریلی برای حمل بار زمینی به مونیخ

 

الوبار یکی از شرکت های معتبر بین المللی می باشد که می تواند ارسال بار به مونیخ و هر کشوری را برای شما مشتریان عزیز انجام دهد.

 
باربری الوبار سعی می کند از به وجود آمدن هرگونه هزینه ی اضافه برای مشتریان خودداری نماید و حمل بار به مونیخ را با کمترین قیمت انجام بدهد.
 
در باربری بین المللی الوبار کارشناسانی خبره حضور دارند که دارای سابقه کار بالایی هستند ، همین سابقه کار باعث شده که بتوانند بسیاری از مسائل مهم را برای شما در جهت ارسال بار به مونیخ و ارسال بار به آلمان بیان نمایند.

 

ارسال بار به استکهلم از دیگر تخصص های الوبار می باشد که همانند ارسال بار به مونیخ در تمام روزهای هفته ارائه می دهد.

 

خصوصیات یک شرکت بین المللی معتبر برای ارسال بار به مونیخ
خصوصیات یک شرکت بین المللی معتبر برای ارسال بار به مونیخ

 

هزینه حمل بار به مونیخ

 

تمام مشتریان همواره به دنبال این هستند که شرکتی را برای حمل بار به مونیخ انتخاب نمایند که ارزان ترین قیمت باشد.

 

عوامل مختلفی بر هزینه ارسال بار به مونیخ تاثیر می گذارد که شامل موارد زیر می باشند :

 1. نوع بار
 2. وزن محموله
 3. شهر مقصد
 4. تشریفات گمرکی
 5. دریافت مجوزها
 6. نوع روش ارسال ( هوایی – زمینی – دریایی – ریلی )

 

هزینه فریت بار هوایی به مونیخ و آلمان شامل هزینه های مربوط به بسته بندی ، ارسال بار تا فرودگاه امام خمینی ، هزینه‌های مربوط به بارگیری ، هزینه ‌دریافت مجوزها و تشریفات گمرکی می باشد. در روش هوایی ارسال بار به مونیخ ، وزن کالا و نوع محموله ، بیش ترین تاثیر در افزایش و یا کاهش قیمت دارند.

 

هزینه حمل بار زمینی به مونیخ ، بستگی به نوع محموله و نوع ماشین باربری دارد. برای اطلاع از قیمت ارسال بار به مونیخ با شماره تلفن 02140333723 تماس بگیرید.

 

ارسال بار به فرانسه در سریع ترین زمان ممکن با تخفیف ویژه و ارزان ترین قیمت ، همانند ارسال بار به مونیخ توسط شرکت معتبر الوبار انجام می شود.

 

ارسال بار به مونیخ با استفاده از روش هوایی

 

باربری بین المللی الوبار خدمات ارسال بار به مونیخ با استفاده از روش هوایی را در کمترین ترین زمان برای شما مشتریان محترم انجام می دهد.

 

در باربری هوایی به مونیخ ، به دلیل این که کالاها را بر اساس حجم و وزن محاسبه می کنند باعث می شود که هزینه آن افزایش یابد و به خاطر همین مورد اکثر مشتریان روش زمینی را ترجیح می دهند.

 

در روش هوایی ارسال بار به مونیخ ، محموله های شما با استفاده از خطوط بین المللی هواپیمایی بارگیری و بین 3 تا 4 در آلمان و شهر مونیخ به شما عزیزان تحویل داده می شود. 

 

شما کافی است برای ارسال بار هوایی به مونیخ با شرکت حمل و نقل بین المللی الوبار تماس بگیرید و سفارشتان انجام بدهید کارشناسان الوبار در خدمت شما می باشند.

 

انجام سمپاشی در حمل بار به مونیخ با استفاده از روش هوایی

 

در بسته بندی حمل بار به مونیخ و کشور آلمان با استفاده از روش هوایی ممکن است که از پالت های چوبی استفاده شود به همین دلیل پس از پایان بسته بندی با استفاده از گاز و قرص های مخصوص سم پاشی انجام می شود.

 

این کار برای جلوگیری از آسیب رسیدن به کالا تا زمان رسیدن به مقصد انجام می شود و پس از آن ، گواهینامه ی معتبر برای ارسال بار به مونیخ صادر خواهد شد.

 

سمپاشی بار به دلیل جلوگیری از به وجود آمدن آفات در محموله صورت می گیرد و از این بابت نگرانی در مورد ارسال بار به مونیخ با استفاده از روش هوایی نداشته باشید.

 

ارسال بار به مونیخ با استفاده از روش زمینی

 

یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای ارسال بار به مونیخ ، حمل زمینی می باشد.

 

در روش زمینی حمل بار به مونیخ و کشور آلمان ، بارها در تمام نقاط ایران بارگیری و به صورت جاده ای به نقاط مختلف کشور آلمان و شهر مونیخ ارسال می شوند . 

 

روش زمینی برای ارسال بار به مونیخ ممکن است حدود 20 روز زمانبر باشد اما از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه تر است . 

در روش زمینی ارسال بار به مونیخ ، بارها بعد 20 روز به دستتان می رسد که از نظر هزینه خیلی باصرفه تر از روش هوایی می باشد.

برای ارسال بار به مونیخ با استفاده از روش زمینی ، شرکت الوبار در تمام روزهای هفته ، انواع تریلی را در اختیارتان قرار می دهد و تمام محموله هایتان را بارگیری و پس از انتقال آن به گمرک و انجام فرایند های گمرکی ، از طریق مرز ترکیه به سمت اروپا حرکت می نماید.

 

ارسال بار به گوتنبرگ را هم به صورت تخصصی با کمترین هزینه مثل ارسال بار به مونیخ ، توسط شرکت الوبار تجربه نمایید.

 

ارسال بار به مونیخ با استفاده از روش زمینی
ارسال بار به مونیخ با استفاده از روش زمینی

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به مونیخ

 

یکی از نکات مهم برای ارسال بار به مونیخ ، اطلاع دقیق از موارد ممنوعه می باشد. ما در لیست زیر به موارد ممنوعه باربری به مونیخ اشاره کرده ایم : 

 

 1. سبزیجات و عرقیجات
 2. آثار اصیل ایرانی
 3. مواد خوراکی
 4. سلاح سرد
 5. لوازم آرایشی
 6. سلاح گرم
 7. عطر و ادکلن
 8. تنباکو
 9. برنج

ارسال این گونه بارها به کشور آلمان و شهر مونیخ از نظر قانونی ممنوعیت دارد و در صورتی که در وسایل شما باشد با مشکلاتی روبرو خواهید شد.

 

نکته مهم و ضروری : اما اگر مواد غذایی ذکر شده در محموله های شما وجود داشته باشد اداره گمرک آن ها را ضبط می کند.

 

انتخاب شرکت معتبر و مناسب در باربری به مونیخ

 

همانطور که گفتیم انتخاب شرکت می تواند یکی از مهم ترین کار در ارسال بار به مونیخ می باشد.

 

با انتخاب یک شرکت معتبر و با داشتن سابقه کافی می توانید اطمینان خاطر کامل در ارسال بار به مونیخ داشته باشید و همچنین پیش از انتخاب آن ، اطلاعات کامل درباره نحوه کار آن ها کسب نمایید.

 

داشتن یک پرسنل مجرب مهم ترین قدم در باربری به مونیخ می باشد و شما با انتخاب شرکت بین المللی الوبار می توانید بهترین کیفیت ارسال بار به مونیخ را تجربه نمایید.

 

ارسال بار به مونیخ
ارسال بار به مونیخ

 

ارائه مشاوره تخصصی و رایگان برای ارسال بار به مونیخ

 

انجام مشاوره یکی از مراحل بسیار مهم در ارسال بار به مونیخ می باشد که باعث اطمینان کامل به کار حمل و نقل می شود.

 

برای انجام حمل کالا به مونیخ در مرحله اول ، نیاز به صحبت با مشاوران می باشد و کارشناسان می توانند بر اساس تمام صحبت های شما ، راهنمایی کامل را در جهت ارسال بار به مونیخ انجام دهند.

 

بر اساس نوع محموله و ارزش آن ، کارشناسان شرکت الوبار ، آن ها را بررسی کرده و توضیحات لازم را برای ارسال بار به مونیخ ارائه خواهند داد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در جهت ارسال بار به مونیخ با شرکت بین المللی الوبار تماس بگیرید و اطلاعات لازم را بدست بیاورید.

 

ارسال بار به استانبول در تمام روزها به همراه مشاوره رایگان و تخصصی توسط الوبار همانند ارسال بار به مونیخ انجام می شود.

 

تماس با شرکت بین المللی الوبار
تماس با شرکت بین المللی الوبار

 

در بالا به تمام موارد در جهت ارسال بار به مونیخ اشاره کردیم. یکی از نکات مهم برای ارسال بار به مونیخ این است که باید نام تمام بارها به زبان کشور مقصد ترجمه شود و این کار برای اداره ی گمرک بسیار ضرورت دارد.

 

در باربری به مونیخ ، تمامی محموله های بسته بندی شده با سگ های مواد یاب چک خواهند شد پس اصلا نباید هیچ بار ممنوعه ای داشته باشید.

 

ارسال بار به مونیخ با بیمه نامه بین المللی رایگان ، تخفیف ویژه ، کمترین هزینه را با باربری بین المللی الوبار تجربه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و استعلام قیمت
ارسال پیام
برای تماس ، لمس کنید