ارسال بار به لوزان

ارسال بار به لوزان + بیمه بین المللی

حمل بار و محموله به لوزان

 

خدمات ارسال بار به لوزان با ارزان ترین قیمت به همراه تخفیف ویژه توسط باربری بین المللی الوبار انجام می شود. حمل بار و محموله به لوزان یکی از تخصص های شرکت بین المللی الوبار می باشد که در تمام روزهای هفته ارائه می دهد.

 

مجموعه الوبار با استفاده از دو روش ارسال بار به لوزان را برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 1. ارسال به صورت هوایی
 2. حمل به صورت زمینی 

 

نکته مهم : ارسال بار به لوزان ، دارای قوانین و مقررات خاص خود می باشند و بهتر است که حتما قبل از حمل بار به لوزان از تمام قوانین و مقررات کشور سوئیس و این شهر اطلاع پیدا نمایید.

 

الوبار برای ارسال بار به لوزان ، مشاوره تخصصی و رایگان در تمام روزهای هفته ارائه می دهد و کارشناسان متخصص الوبار تمام موارد لازم را به شما مشتریان گرامی خواهند گفت.

 

صادر کردن بیمه نامه بین المللی و رایگان تا سقف 500 میلیون تومان از دیگر خدمات الوبار برای ارسال بار به لوزان می باشد و با بیمه نامه نگرانی مشتریان عزیز را برطرف می نماییم.

 

مدارک لازم برای ارسال بار به لوزان

 

لوزان شهری بسیار زیبا می باشد که در کشور سوئیس قرار دارد. در کوچه پس کوچه های لوزان ، خانه های رنگارنگ بسیار زیادی وجود دارد که برای تماشای آن ها ساعت ها وقت هم کم است.

 

برای ارسال بار به لوزان و ارسال بار به سوئیس ، داشتن یک سری مدارک الزامی می باشد که این مدارک شامل :

 

 1. اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 2. اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 3. آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی ، Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 4. لیست بسته بندی بار و کالا

 

یکی از نکات مهم برای ارسال بار به لوزان در روش هوایی این است که در بعضی مواقع حضور مسافر به هنگام بازرسی بار و کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی می باشد.

 

مراحل ارسال بار به لوزان

 

 

مراحل ارسال بار به لوزان ، شامل موارد زیر می باشند :

 

 1. مشاوره تخصصی و رایگان
 2. تهیه لیست بسته بندی قبل از ارسال بار به لوزان
 3. صدور بیمه نامه بین المللی برای ارسال بار به لوزان
 4.  سمپاشی کردن و صدور گواهینامه بین المللی هنگام حمل کالا هوایی
 5. تشریفات گمرکی
 6. ارسال بار به گمرک یا فرودگاه
 7. تحویل بار به هواپیمایی یا باربری زمینی

 

مراحل ارسال بار به ژنو هم مثل ارسال بار به لوزان شامل همین مراحل می باشد.

 

مراحل ارسال بار به لوزان
مراحل ارسال بار به لوزان

خصوصیات یک شرکت معتبر برای حمل بار به لوزان

 

خیلی از افراد و کسانی که قصد باربری به لوزان را دارند ، به دنبال شرکت هایی می گردند که معتبر و متخصص باشند.

 

خصوصیات شرکت بین المللی معتبر و باسابقه برای حمل بار به لوزان شامل موارد زیر می باشند :

 

 1. مشاوره رایگان و تخصصی برای ارسال بار به لوزان
 2. بیمه نامه معتبر بین المللی در جهت ارسال بار به لوزان
 3. ارائه انواع کامیونت و تریلی ترانزیت برای حمل بار زمینی به لوزان

 
باربری بین المللی الوبار سعی می کند از به وجود آمدن هرگونه هزینه ی اضافه برای مشتریان هنگام حمل بار به لوزان خودداری نماید و ارسال بار به لوزان را با کمترین هزینه برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
 
در مجموعه بین المللی الوبار کارشناسانی حضور دارند که دارای سابقه کار بالایی هستند ، همین سابقه کار باعث شده که بتوانند بسیاری از مسائل مهم را برای شما در جهت ارسال بار به لوزان بیان کنند.

 

هزینه ارسال بار به لوزان

 

هزینه ارسال بار به لوزان ، به عوامل مختلف و زیادی بستگی دارد.

 1. نوع کالا
 2. وزن محموله
 3. شهر مقصد
 4. تشریفات گمرکی
 5. دریافت مجوزها
 6. نوع روش ارسال ( هوایی – زمینی )
 7. حمل بار به صورت گروپاژ یا فول تراک

 

قیمت فریت بار هوایی به لوزان و سوئیس شامل هزینه های مربوط به بسته بندی ، حمل محموله تا فرودگاه امام خمینی ، هزینه های مربوط به بارگیری ، هزینه ‌دریافت مجوزها و تشریفات گمرکی می باشد. در روش هوایی ارسال بار به محموله لوزان ، وزن بار و نوع کالا ، بیش ترین تاثیر در افزایش و یا کاهش هزینه دارند.

 

هزینه حمل بار زمینی به لوزان ، بستگی به نوع بار و نوع ماشین باربری دارد ولی الوبار ، اصلا نگران هزینه نباشید چرا که تخفیفات ویژه ای را برای ارسال بار به لوزان در نظر گرفته است.

 

برای اطلاع از قیمت ارسال بار به لوزان با کارشناسان بین المللی الوبار تماس بگیرید.

 

خدمات ارسال بار به زوریخ دیگر شهر سوئیس هم با کمترین هزینه به همراه تخفیف ویژه همانند ارسال بار به لوزان انجام می شود.

 

ارسال بار به لوزان با استفاده از روش هوایی

 

شرکت بین المللی الوبار خدمات ارسال بار به لوزان با استفاده از روش هوایی را در مدت زمان کاملا کوتاه برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 

در باربری هوایی به لوزان ، به دلیل این که بارها را بر اساس حجم و وزن محاسبه می کنند باعث می شود که هزینه حمل بار به لوزان افزایش یابد و به خاطر همین مورد اکثر مشتریان روش زمینی را ترجیح می دهند.

 

در روش هوایی ارسال بار به لوزان ، کالاهای شما با استفاده از خطوط بین المللی هواپیمایی بارگیری و بین 3 تا 4 روز در سوئیس و شهر لوزان به شما عزیزان تحویل داده می شود. 

 

شما کافی است برای ارسال بار هوایی به لوزان و حمل اثاثیه به سوئیس با باربری المللی الوبار تماس بگیرید و سفارشتان در کمترین زمان انجام بدهید.

 

ارسال بار به لوزان با استفاده از روش هوایی
ارسال بار به لوزان با استفاده از روش هوایی

 

انجام سمپاشی در حمل بار به لوزان با استفاده از روش هوایی

 

در بسته بندی حمل بار به لوزان و سوئیس با استفاده از روش هوایی ممکن است که از جعبه و پالت های چوبی استفاده شود به همین دلیل پس از پایان بسته بندی با استفاده از گاز و قرص های مخصوص سم پاشی انجام می شود.

 

این کار برای جلوگیری از آسیب رسیدن به بار تا زمان رسیدن به مقصد انجام می شود و پس از آن ، گواهینامه ی معتبر صادر خواهد شد.

 

سمپاشی محموله به دلیل جلوگیری از به وجود آمدن آفات در محموله صورت می گیرد و از این بابت نگرانی در مورد ارسال بار به لوزان با استفاده از روش هوایی نداشته باشید.

 

ارسال بار به لوزان با استفاده از روش زمینی

 

یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها برای ارسال بار به لوزان ، حمل به صورت زمینی می باشد.

 

در روش زمینی حمل محموله به لوزان و سوئیس ، بارها در تمام نقاط ایران بارگیری و به صورت جاده ای به شهر لوزان ارسال می شود.

برای ارسال بار به زوریخ با استفاده از روش زمینی ، باربری بین المللی الوبار در تمام روزهای هفته ، تریلی های ترانزیت را به صورت مجهز در اختیارتان شما مشتریان گرامی قرار می دهد و تمام بارهایتان را بارگیری و پس از انتقال آن به گمرک و انجام فرایند های گمرکی ، به سمت اروپا و شهر لوزان ارسال می نماید.

 

ارسال بار به سنت پترزبورگ با استفاده از روش زمینی از دیگر خدمات الوبار می باشد که به صورت همه روزه در کمترین زمان ممکن همانند ارسال بار به لوزان انجام می دهد

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به لوزان

 

یکی از نکات مهم و قابل توجه برای ارسال بار به لوزان ، اطلاع از موارد ممنوعه می باشد. ما در لیست زیر به موارد ممنوعه باربری به لوزان اشاره کرده ایم : 

 1. مواد آرایشی
 2. سبزیجات 
 3. عرقیجات
 4. آثار اصیل ایرانی
 5. مواد خوراکی
 6. سلاح سرد
 7. سلاح گرم
 8. عطر و ادکلن
 9. تنباکو
 10. دخانیات

حمل این گونه بارها به کشور سوئیس و شهر لوزان از نظر قانونی ممنوعیت دارد و در صورتی که در وسایل شما باشد با مشکلاتی روبرو خواهید شد.

 

نکته مهم برای ارسال بار به لوزان این است که ، اگر مواد غذایی ذکر شده در بارهای شما وجود داشته باشد اداره گمرک آن ها را ضبط خواهد کرد.

 

انتخاب شرکت معتبر و مناسب در باربری به لوزان

 

همانطور که گفتیم انتخاب شرکت می تواند یکی از مهم ترین موارد برای باربری به لوزان می باشد.

 

با انتخاب یک شرکت معتبر و باسابقه می توانید اطمینان خاطر کامل در ارسال بار به لوزان داشته باشید و همچنین پیش از انتخاب آن اطلاعات کامل درباره نحوه کار آن ها را حتما کسب نمایید.

 

داشتن یک پرسنل مجرب و متخصص ، مهم ترین قدم در ارسال بار به لوزان می باشد و شما با انتخاب شرکت بین المللی الوبار می توانید بهترین کیفیت را در ارسال بار به لوزان تجربه نمایید.

 

از دیگر خدمات الوبار به جز ارسال بار به لوزان ، ارسال بار به میلان و ارسال بار به لیورپول می باشد که به صورت همه روزه با بهترین کیفیت برای شما مشتریان محترم انجام می دهد.

 

ارسال بار به لوزان
ارسال بار به لوزان

 

ارائه مشاوره تخصصی برای ارسال بار به لوزان

 

یکی از خدمات برتر الوبار ، نسبت به دیگر شرکت های باربری ، ارائه مشاوره تخصصی برای ارسال بار به لوزان می باشد.

 

برای انجام باربری به هر روشی در مرحله اول ، باید با مشاوران متخصص و حفه ای صحبت نمایید. مشاوران می توانند بر اساس تمام صحبت های شما ، راهنمایی کامل را در جهت حمل بار به لوزان انجام دهند.

 

بر اساس نوع محموله و ارزش آن مشاوران متخصص الوبار ، آن ها را بررسی کرده و توضیحات لازم را برای ارسال بار به لوزان ارائه خواهند داد.

 

ارسال بار به لوزان در شرکت بین المللی الوبار به کمک کارشناسان با سابقه کاری بالا به درستی صورت می گیرد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در جهت ارسال بار به لوزان با شرکت بین المللی الوبار تماس بگیرید و اطلاعات لازم را بدست بیاورید.

 

خدمات ارسال بار به هامبورگ هم با ارزان ترین قیمت به همراه مشاوره تخصصی همانند ارسال بار به لوزان انجام می شود.

 

تماس با شرکت بین المللی الوبار
تماس با شرکت بین المللی الوبار

برای اینکه تمام مراحل و کارها به صورت قانونی انجام شود بهتر است یک شرکت حمل و نقل معتبر و حرفه ای را برای ارسال بار به لوزان انتخاب نمایید. باربری بین المللی الوبار ارسال بار به لوزان را با ارزان ترین قیمت به همراه تخفیف ویژه در تمام روزهای هفته انجام می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و استعلام قیمت
ارسال پیام
برای تماس ، لمس کنید