ارسال بار به سنت پترزبورگ

ارسال بار به سنت پترزبورگ + مشاوره رایگان

حمل بار و محموله به سنت پترزبورگ

 

ارسال بار به سنت پترزبورگ در سریع ترین زمان به صورت تخصصی با ارزان ترین قیمت و تخفیف ویژه توسط باربری بین المللی الوبار انجام می شود. حمل بار و محموله به سنت پترزبورگ کاری بسیار تخصصی می باشد و حتما باربری هایی را انتخاب نمایید که متخصص در این زمینه باشند.

 

مجموعه بین المللی الوبار با استفاده از سه روش ارسال بار به سنت پترزبورگ را برای شما مشتریان محترم انجام می دهد.

 1. ارسال به صورت هوایی
 2. حمل به صورت زمینی 
 3. ارسال به صورت دریایی

 

نکته مهم : ارسال بار به سنت پترزبورگ ، دارای قوانین و مقررات خاص خود می باشند و بهتر است که حتما قبل از حمل بار به سنت پترزبورگ از تمام قوانین و مقررات کشور روسیه اطلاع پیدا نمایید.

 

شرکت بین المللی الوبار با داشتن مشاوران و کارشناسانی متخصص تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار می دهند و تمام موارد ارسال بار به سنت پترزبورگ را به صورت تخصصی و کامل توضیح می دهند.

 

الوبار برای ارسال بار به سنت پترزبورگ ، بیمه نامه بین المللی رایگان تا سقف 500 میلیون تومان صادر می نماید تا مشتریان عزیز دیگر نگرانی نسبت به بارهایشان نداشته باشند.

 

مدارک لازم برای ارسال بار به سنت پترزبورگ

 

سنت پترزبورگ ، دومین شهر بزرگ روسیه و به نوعی نماد مقاومت و سرسختی در میان مردم روسیه به شمار می رود. این شهر ویژگیهای جذاب بیشماری دارد که آن را به مقصدی ایده آل برای سفر و همچنین تحصیل در روسیه تبدیل می کند. سن پترزبورگ در سال 1730 میلادی به دستور پتر کبیر ساخته شد و تا 225 سال بعد پایتخت روسیه بود.

 

برای ارسال بار به سنت پترزبورگ و ارسال بار به روسیه ، داشتن یک سری مدارک الزامی می باشد که این مدارک شامل :

 

 1. اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 2. اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 3. آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی ، Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 4. لیست بسته بندی بار و کالا

 

یکی از نکات مهم برای ارسال بار به سنت پترزبورگ در روش هوایی این است که در بعضی مواقع حضور مسافر به هنگام بازرسی بار و کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی می باشد.

 

مراحل ارسال بار به سنت پترزبورگ

 

مراحل ارسال بار به سنت پترزبورگ شامل موارد زیر می باشند :

 

 1. مشاوره تخصصی و رایگان
 2. تهیه لیست بسته بندی قبل از ارسال بار به سنت پترزبورگ
 3. صدور بیمه نامه بین المللی برای ارسال بار به سنت پترزبورگ
 4.  سمپاشی کردن و صدور گواهینامه بین المللی هنگام حمل بار هوایی
 5. تشریفات گمرکی
 6. ارسال بار به گمرک یا فرودگاه
 7. تحویل بار به هواپیمایی یا باربری زمینی و دریایی

 

مراحل ارسال بار به مسکو هم مثل ارسال بار به سنت پترزبورگ شامل همین مراحل می باشد.

 

مراحل ارسال بار به سنت پترزبورگ
مراحل ارسال بار به سنت پترزبورگ

 

خصوصیات یک شرکت معتبر برای حمل بار به سنت پترزبورگ

 

خصوصیات شرکت بین المللی معتبر و باسابقه برای حمل بار به سنت پترزبورگ شامل موارد زیر می باشند :

 

 1. مشاوره رایگان و تخصصی برای ارسال بار به سنت پترزبورگ
 2. بیمه نامه معتبر بین المللی در جهت ارسال بار به سنت پترزبورگ
 3. ارائه انواع کامیونت و تریلی ترانزیت برای حمل بار زمینی به سنت پترزبورگ

 
شرکت الوبار سعی می کند از به وجود آمدن هرگونه هزینه ی اضافه برای مشتریان هنگام حمل بار به سنت پترزبورگ خودداری کند و ارسال بار به سنت پترزبورگ را با کمترین هزینه برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
 
در مجموعه الوبار کارشناسانی حضور دارند که دارای سابقه کار بالایی هستند ، همین سابقه کار باعث شده که بتوانند بسیاری از مسائل مهم را برای شما در جهت ارسال بار به سنت پترزبورگ بیان کنند.

 

ارسال بار به لیورپول هم همانند حمل بار به سنت پترزبورگ با کمترین هزینه و تخفیف ویژه توسط باربری بین المللی الوبار انجام می شود.

 

هزینه ارسال بار به سنت پترزبورگ

 

عوامل خیلی زیادی وجود دارد که بر هزینه ارسال بار به سنت پترزبورگ تاثیر دارد که این عوامل شامل :

 1. نوع کالا
 2. وزن بار
 3. شهر مقصد
 4. تشریفات گمرکی
 5. دریافت مجوزها
 6. نوع روش ارسال ( هوایی – زمینی – دریایی )
 7. حمل بار به صورت گروپاژ یا فول تراک

 

قیمت فریت بار هوایی به سنت پترزبورگ و کشور روسیه شامل هزینه های مربوط به بسته بندی ، حمل بار تا فرودگاه امام خمینی ، هزینه های مربوط به بارگیری ، هزینه ‌دریافت مجوزها و تشریفات گمرکی می باشد. در روش هوایی ارسال بار به سنت پترزبورگ ، وزن بار و نوع محموله ، بیش ترین تاثیر در افزایش و یا کاهش هزینه دارند.

 

هزینه حمل بار زمینی به سنت پترزبورگ ، بستگی به نوع بار و نوع ماشین باربری دارد ولی الوبار ، اصلا نگران هزینه نباشید چرا که تخفیفات ویژه ای را برای ارسال بار به سنت پترزبورگ در نظر گرفته است.

 

برای اطلاع از قیمت ارسال بار به سنت پترزبورگ با کارشناسان بین المللی الوبار تماس بگیرید.

 

خدمات ارسال بار به میلان هم با کمترین هزینه به همراه تخفیف ویژه همانند ارسال بار به سنت پترزبورگ انجام می شود.

 

ارسال بار به سنت پترزبورگ با استفاده از روش هوایی

 

شرکت بین المللی الوبار خدمات ارسال بار به سنت پترزبورگ با استفاده از روش هوایی را در مدت زمان کوتاه برای شما مشتریان محترم انجام می دهد.

 

در باربری هوایی به سنت پترزبورگ ، به دلیل این که بارها را بر اساس حجم و وزن محاسبه می کنند باعث می شود که هزینه حمل بار به سنت پترزبورگ افزایش یابد و به خاطر همین مورد اکثر مشتریان روش زمینی را ترجیح می دهند.

 

در روش هوایی ارسال بار به سنت پترزبورگ ، کالاهای شما با استفاده از خطوط بین المللی هواپیمایی بارگیری و بین 3 تا 4 روز در سنت پترزبورگ به شما عزیزان تحویل داده می شود. 

 

شما کافی است برای ارسال بار هوایی به سنت پترزبورگ و حتی ارسال بار به مونیخ با باربری المللی الوبار تماس بگیرید و سفارشتان در کمترین زمان انجام بدهید.

 

ارسال بار به سنت پترزبورگ با استفاده از روش هوایی
ارسال بار به سنت پترزبورگ با استفاده از روش هوایی

 

انجام سمپاشی در حمل بار به سنت پترزبورگ با استفاده از روش هوایی

 

در بسته بندی حمل بار به سنت پترزبورگ و روسیه با استفاده از روش هوایی ممکن است که از جعبه و پالت های چوبی استفاده شود به همین دلیل پس از پایان بسته بندی با استفاده از گاز و قرص های مخصوص سم پاشی انجام می شود.

 

این کار برای جلوگیری از آسیب رسیدن به بار تا زمان رسیدن به مقصد انجام می شود و پس از آن ، گواهینامه ی معتبر صادر خواهد شد.

 

سمپاشی بار به دلیل جلوگیری از به وجود آمدن آفات در محموله صورت می گیرد و از این بابت نگرانی در مورد ارسال بار به سنت پترزبورگ با استفاده از روش هوایی نداشته باشید.

 

ارسال بار به سنت پترزبورگ با استفاده از روش زمینی

 

یکی از بهترین روش ها برای ارسال بار به سنت پترزبورگ ، حمل محموله به صورت زمینی می باشد.

 

در روش زمینی حمل محموله به سنت پترزبورگ و روسیه ، بارها در تمام نقاط ایران بارگیری و به صورت جاده ای به نقاط مختلف کشور روسیه و شهر سنت پترزبورگ ارسال می شوند.

برای ارسال بار به سنت پترزبورگ با استفاده از روش زمینی ، باربری الوبار در تمام روزهای هفته ، تریلی های ترانزیت را به صورت مجهز در اختیارتان قرار می دهد و تمام بارهایتان را بارگیری و پس از انتقال آن به گمرک و انجام فرایند های گمرکی ، به سمت اروپا ارسال می نماید.

 

ارسال بار به روتردام با استفاده از روش زمینی از دیگر خدمات الوبار می باشد که به صورت همه روزه در مدت زمان کوتاه ممکن همانند ارسال بار به سنت پترزبورگ انجام می دهد

 

ارسال بار به سنت پترزبورگ
ارسال بار به سنت پترزبورگ با استفاده از روش زمینی

موارد ممنوعه در ارسال بار به سنت پترزبورگ

 

یکی از نکات مهم و قابل توجه برای ارسال بار به سنت پترزبورگ ، اطلاع از موارد ممنوعه می باشد. ما در لیست زیر به موارد ممنوعه باربری به سنت پترزبورگ اشاره کرده ایم : 

 1. مواد آرایشی
 2. سبزیجات 
 3. عرقیجات
 4. آثار اصیل ایرانی
 5. مواد خوراکی
 6. سلاح سرد
 7. سلاح گرم
 8. عطر و ادکلن
 9. تنباکو
 10. دخانیات

حمل این گونه بارها به کشور روسیه و شهر سنت پترزبورگ از نظر قانونی ممنوعیت دارد و در صورتی که در وسایل شما باشد با مشکلاتی روبرو خواهید شد.

 

نکته مهم برای ارسال بار به سنت پترزبورگ این است که ، اگر مواد غذایی ذکر شده در محموله های شما وجود داشته باشد اداره گمرک آن ها را ضبط خواهد کرد.

 

ارائه مشاوره تخصصی برای ارسال بار به سنت پترزبورگ

 

یکی از خدمات برتر الوبار ، نسبت به دیگر شرکت های بین المللی ، ارائه مشاوره تخصصی برای ارسال بار به سنت پترزبورگ می باشد.

 

برای انجام باربری به هر روشی در مرحله اول ، باید با مشاوران و کارشناسان متخصص صحبت نمایید. مشاوران می توانند بر اساس تمام صحبت های شما ، راهنمایی کامل را در جهت حمل بار به سنت پترزبورگ انجام دهند.

 

بر اساس نوع بار و ارزش آن مشاوران متخصص الوبار ، آن ها را بررسی کرده و توضیحات لازم را برای ارسال بار به سنت پترزبورگ ارائه خواهند داد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در جهت ارسال بار به سنت پترزبورگ با شرکت بین المللی الوبار تماس بگیرید و اطلاعات لازم را بدست بیاورید.

 

خدمات ارسال بار به گوتنبرگ هم با کمترین هزینه به همراه مشاوره تخصصی همانند ارسال بار به سنت پترزبورگ انجام می شود.

 

تماس با شرکت بین المللی الوبار
تماس با شرکت بین المللی الوبار

 

سعی کنید یک شرکت معتبر را برای ارسال بار به سنت پترزبورگ انتخاب نمایید تا تمام مراحل به صورت قانونی و به درستی انجام شود. الوبار به عنوان یک شرکت معتبر خدمات ارسال بار به سنت پترزبورگ را در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت برای شما مشتریان محترم انجام می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و استعلام قیمت
ارسال پیام
برای تماس ، لمس کنید