ارسال بار به تورین

ارسال بار به تورین + ( روش هوایی + زمینی )

حمل بار و محموله به تورین

 

ارسال بار به تورین در تمام روزهای هفته با ارزان ترین قیمت به همراه تخفیف ویژه توسط شرکت بین المللی الوبار انجام می شود. حمل بار و محموله به تورین کاری بسیار تخصصی می باشد و الوبار به عنوان یک شرکت معتبر در مدت زمان کاملا کوتاه و با بهترین کیفیت این کار را انجام می دهد.

 

ارسال بار به تورین با استفاده از سه روش زیر انجام می شود :

 1. ارسال بار به صورت هوایی
 2. حمل بار به صورت دریایی
 3. ارسال بار به صورت زمینی

 

نکته مهم و ضروری : ارسال بار به تورین ، دارای قوانین و مقررات خاص خود می باشند و بهتر است که حتما قبل از حمل بار به تورین از تمام قوانین و مقررات کشور ایتالیا و شهر تورین اطلاع پیدا نمایید.

 

شرکت بین المللی الوبار برای ارسال بار به تورین ،کامل ترین بیمه نامه بین المللی را ارائه می دهد. بیمه یکی از موارد خیلی ضروری برای ارسال بار به تورین می باشد ، چرا که باعث امنیت بارهایتان می شود.

 

از دیگر خدمات الوبار برای ارسال بار به تورین ، ارائه مشاوره رایگان و تخصصی به صورت همه روزه می باشد و با مشاوره هر اطلاعاتی که لازم را دارید را بدست می آورید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار به تورین

 

تورین یکی از زیباترین و جذاب ترین شهرهای کشور ایتالیا است. زندگی و تحصیل در تورین ایتالیا با فراز و نشیب‌ های زیادی همراه است و شما باید قبل از هر گونه تصمیم‌گیری در مورد زندگی یا مسافرت به این شهر، اطلاعات کافی در مورد آن را بدست آورید. ما در اینجا همه‌ ی آنچه که شما باید در مورد شهر تورین ایتالیا بدانید را به طور کامل توضیح داده ایم .

 

برای ارسال بار به تورین و ارسال بار به ایتالیا ، داشتن مدارک یک سری مدارک الزامی می باشد مثل :

 

 1. اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 2. اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 3. آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی ، Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 4. لیست بسته بندی محموله و کالا ( پکینگ لیست )

 

یکی از نکات مهم برای حمل بار به تورین با استفاده از روش هوایی این است که در بعضی مواقع حضور مسافر به هنگام بازرسی محموله و کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی می باشد.

 

مراحل ارسال بار به تورین

 

مراحل ارسال بار به تورین از ابتدا تا انتها شامل موارد زیر می باشند :

 

 1. مشاوره رایگان و تخصصی
 2. تهیه لیست بسته بندی قبل از ارسال بار به تورین
 3. صدور بیمه نامه بین المللی
 4.  سمپاشی کردن و صدور گواهینامه بین المللی هنگام حمل بار هوایی
 5. تشریفات گمرکی
 6. ارسال بار به گمرک یا فرودگاه
 7. تحویل بار به هواپیمایی یا باربری زمینی

 

شما کافی است با شماره تلفن 02140333723 تماس بگیرید و کارشناسان الوبار تمام موارد لازم در مورد حمل اثاثیه به ایتالیا و مراحل ارسال بار به تورین را به صورت کامل توضیح خواهند داد.

 

مراحل ارسال بار به تورین
مراحل ارسال بار به تورین

خصوصیات یک شرکت معتبر برای ارسال بار به تورین

 

خصوصیات شرکت بین المللی معتبر برای ارسال بار به تورین و یا حتی ارسال بار به رم شامل موارد زیر می باشند :

 

 1. مشاوره دلسوزانه و تخصصی برای ارسال بار به تورین
 2. بیمه نامه معتبر بین المللی در جهت ارسال بار به تورین
 3. ارائه انواع کامیون و تریلی ترانزیت برای حمل بار زمینی به تورین

 

الوبار یکی از شرکت های معتبر بین المللی می باشد که می تواند ارسال بار به تورین و هر کشوری را برای شما با ارزان ترین قیمت انجام دهد.

 
باربری الوبار سعی می کند از به وجود آمدن هرگونه هزینه ی اضافه برای مشتریان خودداری نماید و حمل بار به تورین را با تخفیف ویژه و بالاترین کیفیت انجام بدهد.
 
در مجموعه الوبار ، کارشناسانی حضور دارند که دارای سابقه کار بالایی هستند ، همین سابقه کار باعث شده که بتوانند بسیاری از مسائل مهم را برای شما در جهت ارسال بار به تورین و ارسال بار به ایتالیا بیان کنند

 

خصوصیات یک شرکت معتبر برای ارسال بار به تورین
خصوصیات یک شرکت معتبر برای ارسال بار به تورین

هزینه حمل بار به تورین

 

هزینه حمل بار به تورین ، بستگی به عوامل مختلفی دارد که باعث می شود نتوان به طور دقیق قیمت را اعلام کرد.

 1. نوع کالا
 2. وزن بار
 3. شهر مقصد
 4. تشریفات گمرکی
 5. دریافت مجوزها
 6. نوع روش ارسال ( هوایی – زمینی – دریایی )

 

هزینه فریت بار هوایی به تورین و ایتالیا شامل هزینه های مربوط به بسته بندی ، ارسال محموله تا فرودگاه امام خمینی ، هزینه های مربوط به بارگیری ، هزینه ‌دریافت مجوزها و تشریفات گمرکی می باشد. در روش هوایی ارسال بار به تورین ، وزن بار و نوع محموله ، بیش ترین تاثیر در افزایش و یا کاهش قیمت دارند.

 

هزینه حمل بار زمینی به تورین ، بستگی به نوع بار و نوع ماشین باربری دارد ولی الوبار ، تخفیفات ویژه ای را در جهت ارسال بار به تورین به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد ، چرا که یک شرکت ارزان بین المللی در کشور ایران می باشد.

 

برای اطلاع از قیمت ارسال بار به تورین و یا حتی دیگر کشورها مثل ارسال بار به میلان با شماره تلفن 02140333723 تماس بگیرید.

 

ارسال بار به تورین با استفاده از روش هوایی

 

شرکت بین المللی الوبار خدمات ارسال بار به تورین با استفاده از روش هوایی را در کوتاه ترین زمان برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 

در باربری هوایی به تورین ، به دلیل این که بارها را بر اساس حجم و وزن محاسبه می کنند باعث می شود که هزینه آن افزایش یابد و به خاطر همین مورد اکثر مشتریان روش زمینی را ترجیح می دهند.

 

در روش هوایی ارسال بار به تورین ، محموله های شما با استفاده از خطوط بین المللی هواپیمایی بارگیری و بین 3 تا 4 در تورین و کشور ایتالیا به شما عزیزان تحویل داده می شود. 

 

شما کافی است برای ارسال بار هوایی به تورین با باربری بین المللی الوبار تماس بگیرید و سفارشتان انجام بدهید.

 

به جز ارسال بار به تورین ، ارسال بار به لندن با روش هوایی از دیگر تخصص های الوبار می باشد.

 

ارسال بار به تورین با استفاده از روش هوایی
ارسال بار به تورین با استفاده از روش هوایی

 

انجام سمپاشی در حمل محموله به تورین با استفاده از روش هوایی

 

در بسته بندی حمل محموله به تورین و کشور ایتالیا با استفاده از روش هوایی ممکن است که از جعبه و پالت های چوبی استفاده شود به همین دلیل پس از پایان بسته بندی با استفاده از گاز و قرص های مخصوص سم پاشی انجام می شود.

 

این کار برای جلوگیری از آسیب رسیدن به محموله تا زمان رسیدن به مقصد انجام می شود و پس از آن ، گواهینامه معتبر صادر خواهد شد.

 

سمپاشی بار به دلیل جلوگیری از به وجود آمدن آفات در محموله صورت می گیرد و از این بابت نگرانی در مورد ارسال بار به تورین با استفاده از روش هوایی نداشته باشید.

 

ارسال بار به تورین با استفاده از روش زمینی

 

یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای ارسال بار به تورین ، حمل زمینی می باشد.

 

در روش زمینی حمل و نقل بار به تورین و کشور ایتالیا ، محموله ها در تمام نقاط ایران بارگیری و به صورت جاده ای به نقاط مختلف کشور ایتالیا و شهر تورین ارسال می شوند . 

در روش زمینی ارسال بار به تورین ، بارها بعد 20 الی 25 روز به دستتان می رسد که از نظر هزینه خیلی باصرفه تر از روش هوایی می باشد.

برای ارسال بار به تورین با استفاده از روش زمینی ، شرکت الوبار همه روزه انواع تریلی را به صورت مجهز در اختیارتان قرار می دهد و تمام بارهایتان را بارگیری و پس از انتقال آن به گمرک و انجام فرایند های گمرکی ، از طریق مرز ترکیه به سمت اروپا حرکت می نماید.

 

ارسال بار به آمستردام را هم به صورت تخصصی با کمترین قیمت مثل ارسال بار به تورین ، توسط باربری بین المللی الوبار تجربه نمایید.

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به تورین

 

یکی از نکات بسیار مهم برای ارسال بار به تورین ، اطلاع از موارد ممنوعه می باشد. ما در لیست زیر به موارد ممنوعه باربری به تورین اشاره کرده ایم : 

 1. مواد آرایشی
 2. سبزیجات و عرقیجات
 3. آثار اصیل ایرانی
 4. مواد خوراکی
 5. سلاح سرد
 6. سلاح گرم
 7. عطر و ادکلن
 8. دخانیات
 9. تنباکو
 10. قهوه
 11. برنج

حمل این گونه محموله ها به کشور ایتالیا و شهر تورین از نظر قانونی ممنوعیت دارد و در صورتی که در وسایل شما باشد با مشکلاتی روبرو خواهید شد.

 

نکته مهم برای ارسال بار به تورین : اما اگر مواد غذایی ذکر شده در بارهای شما وجود داشته باشد اداره گمرک آن ها را ضبط خواهد کرد.

 

انتخاب شرکت معتبر و مناسب در باربری به تورین

 

همانطور که گفتیم انتخاب شرکت می تواند یکی از مهم ترین کار در ارسال بار به تورین کشور ایتالیا باشد.

 

با انتخاب یک شرکت معتبر و با داشتن سابقه کافی می توانید اطمینان خاطر کامل در ارسال بار به تورین داشته باشید و همچنین پیش از انتخاب آن اطلاعات کامل درباره نحوه کار آن ها کسب نمایید.

 

داشتن یک پرسنل مجرب مهم ترین قدم در باربری به تورین می باشد و شما با انتخاب باربری بین المللی الوبار می توانید بهترین کیفیت ارسال بار به تورین را تجربه نمایید.

 

خدمات ارسال بار به استکهلم با ارزان ترین قیمت به صورت تخصصی همانند ارسال بار به تورین انجام می شود.

 

ارسال بار به تورین
ارسال بار به تورین

ارائه مشاوره تخصصی و رایگان برای ارسال بار به تورین

 

انجام مشاوره یکی از مراحل بسیار مهم در ارسال بار به تورین می باشد که باعث اطمینان کامل به کار حمل و نقل می شود.

 

برای انجام حمل و نقل محموله به هر روشی در مرحله اول ، نیاز به صحبت با مشاوران و کارشناسان الوبار می باشد و مشاوران می توانند بر اساس تمام صحبت های شما ، راهنمایی کامل را در جهت حمل بار به تورین انجام دهند.

 

بر اساس نوع بار و ارزش آن کارشناسان الوبار ، آن ها را بررسی کرده و توضیحات لازم را برای ارسال بار به تورین ارائه خواهند داد.

 

ارسال بار به تورین در شرکت بین المللی الوبار به کمک کارشناسان با سابقه کاری بالا به درستی صورت می گیرد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در جهت ارسال بار به تورین با مجموعه الوبار تماس بگیرید و اطلاعات لازم را بدست بیاورید.

 

ارسال بار به مونیخ در تمام روزهای هفته به همراه مشاوره رایگان مثل ارسال بار به تورین انجام می شود.

 

تماس با شرکت بین المللی الوبار
تماس با شرکت بین المللی الوبار

 

نکات مهم برای ارسال بار به تورین

 

در ارسال بار به تورین ، باید خیلی دقت داشته باشید که نام تمام محموله به زبان کشور ایتالیا ترجمه شود ، چرا که این کار برای اداره گمرک بسیار مهم می باشد.

 

در حمل بار به تورین ، تمامی محموله های بسته بندی شده با سگ های مواد یاب چک خواهند شد پس اصلا نباید هیچ محموله ممنوعه ای داشته باشید چرا که مشکلاتی را برایتان به وجود می آورد.

 

ارسال بار به تورین با بیمه نامه بین المللی ، ارزان ترین قیمت ، تخفیف ویژه را با مجموعه الوبار تجربه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و استعلام قیمت
ارسال پیام
برای تماس ، لمس کنید