ارسال اثاثیه به قیصریه

ارسال اثاثیه به قیصریه

ارسال اثاثیه به قیصریه با ارزانترین قیمت

 

در باربری بین المللی الوبار حمل اثاثیه به قیصریه با ارزانترین قیمت به همراه تخفیف ویژه انجام می شود و الوبار خدمات اثاثیه به خارج از کشور را به صورت همه روزه انجام می دهد.

 

ارسال اثاثیه به قیصریه با بیمه نامه بین المللی انجام می شود و الوبار تمام لوازم های مشتریان گرامی را بیمه می کند تا نگرانی دیگر نداشته باشند و الوبار تا سقف 500 میلیون تومان به صورت رایگان بیمه نامه ارائه می دهد.

 

در شرکت بین المللی الوبار مشاوره به صورت رایگان نیز ارائه می شود و ما با مشاوره تمام اطلاعات را در اختیار مشتریان قرار می دهیم و به تمام نکات اشاره خواهیم کرد و خدمات مشاوره ما به صورت همه روزه می باشد.

 

برای ارسال اثاثیه به قیصریه شرکت الوبار دو روش را نیز ارائه می دهد که این دو روش شامل موارد زیر می باشد :

 

 • حمل اثاثیه به صورت زمینی
 • حمل اثاثیه به صورت هوایی

 

شما می توانید یکی از این روش ها را انتخاب نمایید و ما ارسال اثاثیه به قیصریه در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم.

 

یک سری بار و لوازم ها ممنوع می باشند و نمی توان آن ها را ارسال کرد که در ادامه به توضیح آن موارد ممنوعه ارسال بار به قیصریه می پردازیم پس با ما همراه باشید.

 

ارسال اثاثیه به قیصریه
ارسال اثاثیه به قیصریه

 

هزینه حمل اثاثیه به قیصریه

 

برای حمل اثاثیه به قیصریه موارد های وجود دارد که برای هزینه تاثیر گذار می باشد و باعث می شود که قیمت افزایش و یا کاهش بیابد.

 

از موارد های تاثیر گذار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

 • نوع اثاث و وزن اثاث
 • حمل اثاث به روش زمینی و هوایی
 • طول مسافت
 • هزینه بیمه نامه

 

این موارد بالا برای هزینه ارسال اثاثیه به قیصریه تاثیر گذار می باشد و به خاطر همین نمی شود قیمت دقیقی را اعلام کرد.

 

برای اطلاعات دقیق در مورد هزینه ارسال اثاثیه به قیصریه می توانید با کارشناسان بین المللی الوبار تماس بگیرید و اطلاعات در مورد هزینه را بدست بیاورید و با ما اصلا نگران هزینه نباشید چونکه تمام خدماتمان را با تخفیف ویژه انجام می دهد.

 

الوبار ارسال اثاثیه به آنکارا را هم همانند قیصریه با کمترین هزینه به همراه تخفیف ویژه مثل حمل اثاثیه قیصریه انجام می دهد.

 

ارسال اثاثیه به قیصریه
ارسال اثاثیه به قیصریه

 

ارسال اثاثیه به قیصریه با بیمه نامه بین المللی

 

در باربری بین المللی الوبار حمل اثاثیه به قیصریه با بیمه نامه بین المللی انجام می شود و الوبار بدون بیمه نامه هیچ باری را حمل نمی کند.

 

بیمه نامه بین المللی که الوبار ارائه می دهد تحت پوشش بیمه نامه معتبر آسیا می باشد و تا سقف 500 میلیون تومان به صورت رایگان لوازم ها را بیمه می کند و همین امر باعث کاهش هزینه های مشتریان می شود.

 

به طول مسافت ممکن است هنگام ارسال اثاثیه به قیصریه حوادث هایی رخ بدهد که باعث بشود که لوازم ها آسیب ببیند که به خاطر همین وجود بیمه نامه الزامی می باشد.

 

با بیمه نامه بین المللی الوبار دیگر نگران لوازم هایتان نباشید و اگر خسارتی به اسبابتان وارد بشود بیمه نامه الوبار آن را جبران می کند و با خیال راحت حمل اثاثیه به قیصریه را به الوبار بسپارید.

 

حمل چه لوازم هایی به قیصریه ممنوع می باشد ؟

 

داشتن یک سری لوازم هنگام حمل به قیصریه ممنوع می باشد و نمی توان آن ها را حمل کرد که این لوازم های ممنوعه شامل :

 

 • لوازم های بهداشتی و آرایشی
 • دخانیات و تنباکو
 • مواد خوراکی مثل شکلات
 • عرقیجات و ترشیجات
 • سبزیجات

 

این موارد بالا را نمی توان ارسال کرد و جز بارهای ممنوعه می باشد و برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد موارد ممنوعه در جهت ارسال اثاثیه به قیصریه با کارشناسان بین المللی الوبار تماس بگیرید.

 

ارسال اثاثیه به قیصریه به صورت زمینی

 

یکی از روش هایی که الوبار برای ارسال اثاثیه به قیصریه ارائه می دهد روش زمینی می باشد که از پرکاربردترین روش ها برای ارسال اثاثیه می باشد.

 

در روش حمل اثاثیه به قیصریه الوبار دو نوع ماشین را ارائه می دهد که شامل تریلی ترانزیت و کامیونت مسقف می باشد و خدمات زمینی الوبار به صورت همه روزه می باشد.

 

در روش زمینی به دلیل این که هزینه کمتری نسب به روش هوایی دارد مشتریان این روش را انتخاب می کنند و همین باعث می شود که از پرکاربردترین روش ها باشد.

 

ارسال اثاثیه به قیصریه به صورت زمینی را به باربری بین المللی الوبار بسپارید و الوبار خدمات ارسال اثاثیه به آدانا را هم به صورت زمینی همانند قیصریه انجام می دهد.

 

ارسال اثاثیه به قیصریه به صورت زمینی
ارسال اثاثیه به قیصریه به صورت زمینی

 

حمل اثاثیه به صورت هوایی به قیصریه

 

یکی دیگر از روش های که الوبار برای حمل اثاثیه به قیصریه ارائه می دهد روش هوایی می باشد ولی این روش نسبت به زمینی کاربرد کمتری دارد که دلیل آن هم قیمت می باشد.

 

در روش حمل اثاثیه به صورت هوایی به قیصریه به دلیل این که لوازم ها را بر اساس وزن و حجم محاسبه می کنند باعث می شود که قیمت افزایش پیدا کند.

 

از مزیت هایی که روش ارسال اثاثیه به قیصریه به صورت هوایی دارد می توان به سریع رسیدن اسباب به مقصد مورد نظر مشتریان اشاره کرد.

 

در روش هوایی به دلیل این که از آفت جلوگیری کنند تمام لوازم های منزل و اسباب منزل را سم پاشی می کنند و سپس وارد هواپیما می کنند.

 

ارسال اثاثیه به صورت هوایی به قیصریه را با باربری بین المللی الوبار بسپارید و اسباب منزلتان را در سریع ترین زمان به صورت سالم دریافت نمایید و دیگر نگرانی با الوبار نداشته باشید.

 

ارائه مشاوره رایگان برای ارسال اثاثیه به قیصریه

 

یکی از خدماتی که الوبار برای ارسال اثاثیه به قیصریه ارائه می دهد مشاوره به صورت رایگان می باشد و به تمام مشتریان خود و افراد در تمام روزهای هفته مشاوره ارائه می دهد.

 

از مزیت های خوبی که مشاوره دارد این است که هنگام حمل اثاثیه به قیصریه می توانید بهترین تصمیم را بگیرید و همین علت باعث می شود که هزینه های مشتریان کاهش بیابد.

 

مشاوران و کارشناسان بین المللی الوبار در خدمت تمام مشتریان گرامی می باشند و تمام اطلاعات را در اختیارتان قرار می دهند.

 

برای دریافت مشاوره رایگان برای ارسال اثاثیه به قیصریه می توانید با کارشناسان و مشاوران بین المللی الوبار تماس بگیرید.

 

 

تماس با شرکت بین المللی الوبار
تماس با شرکت بین المللی الوبار

 

ارسال اثاثیه به قیصریه را با باربری بین المللی الوبار تجربه نمایید و دیگر نگران اسباب منزلتان نباشید در شرکت الوبار تمام خدمات با تخفیف ویژه انجام می شود.

 

برای حمل لوازم منزل به قیصریه شرکت بین المللی الوبار بیمه نامه بین المللی ارائه می دهد و نگرانی مشتریان گرامیش را برطرف می نماید.

 

مقالات دیگر :

ارسال خرده بار به آنکارا

ارسال اثاثیه به استانبول

ارسال اثاثیه به ترکیه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و استعلام قیمت
ارسال پیام
برای تماس ، لمس کنید