ارسال بار از کرج به ترکیه

ارسال بار از کرج به ترکیه

ارسال بار از کرج به ترکیه با تخفیف ویژه

 

ارسال بار از کرج به ترکیه یک کار بسیار تخصصی می باشد و باید این کار را شرکت هایی انجام بدهند که متخصص در این زمینه هستند تا بار و لوازم ها آسیبی نبیند.

 

شرکت بین المللی الوبار تمام خدمات خود را با تخفیف های بسیار ویژه با ارزانترین قیمت انجام می دهد و هدف اصلی ما جلب رضایت مشتریان محترم می باشد.

 

یک سری محدودیت ها در ارسال بار از کرج به ترکیه وجود دارد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم و در ادامه خواهیم گفت برای حمل بار از کرج به ترکیه چه مدارکی مورد نیاز می باشد.

 

 

برای حمل بار از کرج به ترکیه چه مدارکی مورد نیاز می باشد ؟

 

 

برای ارسال بار از کرج به ترکیه مدارک های که برای حمل لوازم منزلتان به کشور مورد نیاز می باشد شامل موارد زیر می باشند :

 

 • اصل پاسپورت، اصل کارت ملی، اصل شناسنامه
 • کیملیک ( کارت اقامت در کشور ترکیه )
 • پکینگ لیست

 

این موارد بالا مدارک های مورد نیاز برای حمل بار از کرج به ترکیه می باشند و داشتن آن ها هنگام حمل لوازم منزل به ترکیه نیز الزامی می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد مدارک های مورد نیاز برای ارسال بار از کرج به ترکیه با کارشناسان شرکت بین المللی الوبار تماس بگیرید.

 

 

خدمات الوبار در جهت ارسال بار از کرج به ترکیه

 

شرکت الوبار باربری از کرج به ترکیه را با بیمه نامه بین المللی برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد و تمام خدمات شرکت الوبار با بیمه می باشد و بدون بیمه هیچ باری را حمل نمی کند.

 

الوبار برای ارسال بار از کرج به ترکیه مشاوره به صورت رایگان ارائه می دهد و صفر تا صد کار را به شما مشتریان گرامی می گویند و با مشاوره تمام هزینه های شما عزیزان کاهش می یابد.

 

روش های حمل بار از کرج به ترکیه در باربری بین المللی الوبار به دو صورت زمینی و هوایی انجام می شود.

 

الوبار خدمات ارسال بار از کرج به ترکیه را با ارزانترین قیمت به همراه تخفیف ویژه برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد و با باربری الوبار اصلا نگران هزینه نباشید.

 

ارسال بار به ترکیه را با شرکت بین المللی الوبار تجربه نمایید و بهترین کیفیت به همراه کمترین هزینه را از الوبار بخواهید.

 

ارسال بار از کرج به ترکیه
ارسال بار از کرج به ترکیه

 

 

موارد ممنوعه در جهت ارسال بار از کرج به ترکیه

 

برای حمل بار از کرج به ترکیه یک سری موارد هستند که ممنوع می باشند و نمی توان آن ها را حمل کرد و بارهایی ممنوعه شامل موارد زیر می باشند :

 

 • لوازم های بهداشتی و آرایشی 
 • عطر و ادکلن
 • تنقلات ( مثل آجیل )
 • تنباکو و دخانیات
 • مواد خوراکی

 

این موارد های ممنوعه در جهت ارسال بار از کرج به ترکیه می باشند و برای این که اطلاعات دقیق تری را بدست بیاورید با کارشناسان شرکت الوبار تماس بگیرید.

 

تعرفه کرایه حمل بار از کرج به ترکیه چقدر می شود ؟

 

تعرفه کرایه حمل بار از کرج به ترکیه به عوامل های مختلفی بستگی دارد و به خاطر همین نمی توان قیمت دقیقی را نیز اعلام کرد.

 

خیلی از مشتریان به دنبال شرکت هایی می گردند که خدماتشان به کشور ترکیه را با ارزانترین قیمت ارائه بدهند و بارهایشان را به صورت سالم تحویلشان بدهند.

 

از عوامل های تاثیر گذار بر تعرفه کرایه ارسال بار از کرج به ترکیه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

 • طول مسافت از لحظه بارگیری تا تخلیه
 • روش زمینی و روش هوایی
 • بیمه نامه بین المللی
 • ارسال بار به صورت دربستی و خرده بار

 

این نوع موارد بر کرایه باربری از کرج به ترکیه تاثیر گذار می باشند ولی با الوبار اصلا نگران نباشید چرا که الوبار خدمات خود را با ارزانترین قیمت ارائه می دهد.

 

شرکت الوبار برای ارسال بار از کرج به ترکیه و باربری تهران به ترکیه تخفیف های بسیار ویژه ای را نیز در نظر گرفته است و همین امر باعث کاهش هزینه هایتان می شود.

 

ارسال بار از کرج به ترکیه
ارسال بار از کرج به ترکیه

 

باربری کرج به ترکیه با بیمه نامه بین المللی

 

یکی از خدمات مهم هنگام باربری کرج به ترکیه در الوبار ارائه بیمه نامه بین المللی می باشد که الوبار اهمیت زیادی به بیمه می دهد.

 

ممکن است هنگام ارسال بار از کرج به ترکیه حوادث هایی رخ بدهد که باعث بشود بار و کالاهایتان آسیب ببیند اما با بیمه نامه الوبار اصلا نگرانی نداشته باشید.

 

بیمه نامه ای که الوبار برای حمل بار از کرج به ترکیه ارائه می دهد تحت پوشش بیمه نامه بین المللی آسیا که یک بیمه نامه معتبر هست می باشد و تا سقف 1 میلیارد و حتی بیش تر بارهایتان را بیمه می کند.

 

باربری کرج به ترکیه را با الوبار تجربه نمایید و اگر حوادثی و اتفاقاتی رخ بدهد که باعث آسیب بار بشود بیمه نامه بین المللی الوبار آن را جبران می کند.

ارسال بار از کرج به ترکیه به صورت زمینی

 

شرکت الوبار ارسال بار از کرج به ترکیه را به صورت زمینی در تمام روزهای هفته هم به صورت دربستی و هم به صورت خرده بار در کمترین زمان انجام می دهد.

 

در روش حمل بار از کرج به ترکیه به صورت زمینی به دلیل این که هزینه کمتری نسبت به هوایی دارد اکثر مشتریان این روش را نیز برای حمل بارهایشان انتخاب می کنند.

 

باربری بین المللی الوبار برای ارسال بار از کرج به ترکیه به صورت زمینی تریلی های ترانزیت و کامیون های مسقف را نیز ارائه می دهد.

 

با شرکت الوبار دیگر نگران باربری کرج به ترکیه به صورت زمینی نباشید و با خیالی راحت بار و لوازمتان را به الوبار بسپارید.

 

ارسال خرده بار به ترکیه به صورت زمینی

 

ارسال بار از کرج به ترکیه به صورت زمینی
ارسال بار از کرج به ترکیه به صورت زمینی

 

ارسال بار از کرج به ترکیه به صورت هوایی

 

الوبار خدمات باربری از کرج به ترکیه را به صورت هوایی در تمام روزهای هفته انجام می دهد و خدمات هوایی دارای شرایط خود می باشد.

 

برای جلوگیری از آفت هنگام ارسال بار از کرج به ترکیه قبل از این که بارها و کالاها را داخل هواپیما کنند سمپاشی می کنند.

 

در روش هوایی به دلیل این که بارها و کالاها را بر اساس وزن و حجم محاسبه می کنند هزینه حمل بار از کرج به ترکیه افزایش می یابد.

 

از مزیت های خوب روش هوایی ارسال بار از کرج به ترکیه می توان به سریع رسیدن بار و لوازم منزل اشاره کرد ولی خوب به خاطر قیمت اکثر مشتریان روش زمینی را ترجیح می دهند.

مطلب مرتبط :

ارسال بار از کرمانشاه به ترکیه

حمل اثاثیه به ترکیه

باربری ارزان ترکیه

 

ارسال بار از کرج به ترکیه به صورت هوایی
ارسال بار از کرج به ترکیه به صورت هوایی

حمل بار از کرج به ترکیه با مشاوره رایگان

 

یکی از خدماتی که شرکت الوبار به شما مشتریان عزیز در جهت ارسال بار از کرج به ترکیه به شما عزیزان ارائه می دهد مشاوره به صورت رایگان می باشد.

 

 

باربری بین المللی الوبار با مشاوره تمام اطلاعات را در جهت حمل بار از کرج به ترکیه در اختیارتان قرار می دهد و شما را به بهترین شکل راهنمایی می کند.

 

شما با مشاوره می توانید صفر تا صد کار و تمام اطلاعات را برای باربری کرج به ترکیه بدست بیاورید و مشاوره خوب باعث کاهش هزینه هایتان نیز می شود.

 

سعی کنید از باربری بین المللی الوبار برای ارسال بار از کرج به ترکیه مشاوره بگیرید و برای دریافت مشاوره آن هم به صورت رایگان با کارشناسان و مشاوران بین المللی الوبار تماس بگیرید.

 

حمل بار از ترکیه به ایران با مشاوره رایگان

 

تماس با شرکت بین المللی الوبار
تماس با شرکت بین المللی الوبار

 

ثبت سفارش در جهت ارسال بار از کرج به ترکیه

 

شما مشتریان گرامی می توانید برای ثبت سفارش ارسال بار از کرج به ترکیه از طریق تماس با کارشناسان بین المللی الوبار اقدام نمایید و سفارشتان را انجام بدهید کارشناسان بین المللی الوبار در خدمت شما مشتریان گرامی می باشند و سفارشتان را خیلی سریع در جهت حمل بار از کرج به ترکیه ثبت می کنند.

 

باربری بین المللی الوبار متخصص باربری از کرج به ترکیه می باشد که خدمات خود را در تمام روزهای هفته ارائه می دهد.

 

الوبار ارسال بار از کرج به ترکیه را با تخفیف های بسیار ویژه و ارزانترین قیمت به شما عزیزان ارائه می دهد پس با الوبار اصلا نگران قیمت نباشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و استعلام قیمت
ارسال پیام
برای تماس ، لمس کنید